banner1424
Öne Çıkanlar Milletvekili aday adayı BORAHAN Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Bastırmacı MEHMET SABANCI DUR DURAK DEMİYOR!

Bu haber kez okundu.

ANDIRIN’A YÜRÜYÜŞ VE BİSİKLET YOLU

İlçesinin gelişmesi, büyümesi ve yaşanabilir ilçe  olması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Andırın Belediyesi’nin başarılı Başkanı Ahmet Doğan, ilçede eksikliği hissedilen bisiklet ve yürüyüş yolunu tamamlayarak halkın hizmetine sunduklarını söyledi.

Andırın Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Akifiye/ Çokak yolu üzeri Kesik Mevkiine vatandaşlar tarafından yoğun şekilde talep edilen 3.000 metre uzunluğunda, doğa ile içe içe bir alanda olan yürüyüş ve bisiklet yolunun yapımı tamamlanarak açılışı gerçekleşti.

Orman deposu önünde gerçekleşen açılış törenine, Milletvekilimiz Prof. Dr. Mehmet Şahin, Belediye Başkanı Ahmet Doğan ve vatandaşlar katıldı. Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Şahin ve Belediye Başkanı Ahmet Doğan konuşma yaptılar.

Konuşmalarının ardından Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Şahin, Belediye Başkanı Ahmet Doğan, Ak Parti İlçe Başkanı Abdulkadir Kayıran, MHP İlçe Başkanı Ali Keleş, Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Saltalı, Kahramanmaraş Tarih Kültür ve Turizm Platformu Başkanı Ahmet Kolutek ve STK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol