banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

ALTINOVA VE MAKSUTLU’DAKİ SU SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi, şehir genelinde içmesuyu noktasında herhangi bir sorun yaşanmaması için çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan yaşanan depremin ardından tahrip olan şebeke hatlarına müdahale edilip arızalar onarılırken bir yandan da kırsal mahallelerde kuraklığa dayalı sorunları çözmek için alternatif kaynaklar oluşturuluyor.

Bu kapsamda Onikişubat Maksutlu ve Altınova Mahalleleri’nde yaşanan içmesuyu sorunu için çalışmaların başlatıldığını belirten KASKİ, “Ekiplerimiz şehir genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Maksutlu ve Altınova Mahalleleri’nde yaşanan sorunla ilgili planlamamızı yaptık. Maksutlu Mahallesi’nde açılan sondajın bağlantılarına başlıyoruz.

Altınova Mahallesi için de yeni bir alternatif kaynak oluşturuyoruz. Kısa süre içerisinde sondaja başlayarak suyu hatta vereceğiz. Gerek Maksutlu gerekse Altınova Mahallesi’ndeki sorun çözüme kavuşturulacak” ifadeleri kullanıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394