Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

AKMOD VE İTFAİYECİLER, EĞİTİM VE SPOR KAMPINDA
 İki gün süren kampta gerçekleştirilen aktiviteler arasında; sabah sporu, yangın-deprem tedbirleri ve güvenliği eğitimi-tatbikatı, dağcılık, muhabere teknikleri, oryantrik, sinevizyon ve slayt gösterileri bulunuyor.

İtfaiye Dairesi Başkanı Cahit Küçükönder’in de katıldığı ve koordine ettiği kampta, katılımcılara aynı zamanda doğal afet ve benzeri durumlarda kriz yönetimi konusunda da eğitim verildi.

Kampın ikinci gününde Atlı Dağı’na dört saat süren tırmanış gerçekleştiren ekip, Halim’in Gölü adı verilen mevkiden iniş gerçekleştirdi.

Kampı ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İtfaiye Dairesi Başkanı Cahit Küçükönder’den bilgi aldı.

Bu tür etkinliklerin son derece faydalı olduğunu ve daha sık aralıklarla yapılması gerektiğini belirten Başkan Erkoç, katılımcıları tebrik etti.

İtfaiye Dairesi Başkanı Küçükönder ise, kamp programının yıl boyunca rutin aralıklarla, özellikle katılımın artacağı şekilde hafta sonları planlandığını belirterek, programların sayısını artıracaklarını belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol