Öne Çıkanlar BU EĞLENCE KAÇMAZ GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİM MHP MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ… SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU

Bu haber kez okundu.

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN BAŞKAN ÇELEĞEN’E ZİYARET
 AK Parti Ekinözü Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Şahin Belediye Başkanı Nursi Çeleğen’e gençlere yönelik hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. Şahin , “ Ekinözü Belediye Başkanımız Sayın Nursi Çeleğen Gençlere ve eğitime katkısının her zaman devam ettiğini, görüyoruz. Zaman zaman biz gençlere yönelik düzenlenen programlara katkı sağlayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

“Her zaman için geleceğimiz olan çocuklarımızın gençlerimizin yanındayız” diyen Belediye Başkanı Nursi Çeleğen; “Gençlerimize yönelik düzenlenen bütün programlara katkı sağlamaya devam edeceğiz. Ben AK Parti Ekinözü İlçe Gençlik kolları Başkanı olarak göreve başlayan mevlüt Şahin kardeşimize yeni görevinde başarılar diliyorum biliyorum ki partimizin her zaman yanında olmuş ve olmaya devam edecek olan bu gençlerimizin bizlerde belediye olarak tüm imkânları sağlayacağız Partimizin en önemli unsurlarından bir tanesi gençliktir dedi”.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol