Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

 	ADEM ÖZKÖSE GENÇLERE İSLAM COĞRAFYASINI ANLATTI
 İstiklal Marşı ve sonrasında bu vatanı Bağımsızlığımızı ve İslam’ı bizlere hediye eden tüm aziz şehitlerimiz ve 15 Temmuz şehitleri ruhuna Fatiha armağan edildi, daha sonra program Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ali İhsan Kabakcı'nın selamlama konuşması ile devam etti.

 Akabinde beklenen an geldi ve “Bir camiye, mescide girdiğimde namaz kılan gençleri seyretmek beni çok mutlu ediyor. Namazına önem veren, bu kirlenmiş çağda günahlara karşı namazı kendine kalkan kılan her gencin alından öpmek gerek...” diyen Âdem ÖZKÖSE sahneye çıktı ve 2000 kişinin katılımı ile gerçekleşen program da gençlerimize seslendi. Özellikle de ÖZKÖSE’nin 15 Temmuz gecesi ile ilgili yaşadıklarını anlattığı bölümde konuşması sık sık gençlerin tekbir sesleri ile bölündü. ÖZKÖSE İslam coğrafyasında Anadolu'nun taşıdığı manevi değere vurgu yaparken, farklı ülkelerden bunları örnekler ile açıkladı. Anlatılan anektotlar içinde Mavi Marmara Gemisiyle Gazze'ye Anadolu’dan bir köy çocuğunun gönderdiği çikolataları anlattığı anısı salonda duygulu anlar yaşattı. Yaklaşık bir buçuk saat süren sohbet programı sonunda Âdem ÖZKÖSE gençlere kitapların imzaladı.

 Adem ÖZKÖSE kimdir; Samsun’un Çarşamba ilçesinde doğdu. Babası Mustafa Özköze, annesi Kevser Özköse. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Gerçek Hayat ve Akit gazetelerinde çalıştı. Milat gazetesinde köşe yazarı. Gerçek Hayat gazetesinin Ortadoğu Temsilcisi. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol