banner1424
Öne Çıkanlar ŞEKERDERE GÜZERGAHI BAYRAM ÖNCESİ AÇILIYOR KAHRAMANMARAŞLILAR OKUDU BU ÖRGÜTÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ ARAÇTA SIKIŞIP KALDI Belediye Meclisi

Bu haber kez okundu.

YILDIZLAR ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
  

 

            Bayanlar Flöre branşında Altın madalyayı alan sporcu İstanbul Bölgesi Ferdi sporcu Büşra OKUMUŞ, Gümüş madalyayı kazanan sporcu Kocaeli Gençlik Spor Kulübünden Melike TAŞDELEN olurken, müsabakaları üçüncü olarak bronz madalyayı paylaşan sporcular  Marmara Eskrim Spor Kulübünden Selma Defne KARATABAN ve Altınyurt Spor Kulübünden Elif Güneş POLAT oldu.

            Sporculara madalyalarını Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürümüz Sayın Yusuf Bayram DEMİRCİ takdim etti.

            Erkekler Flöre branşında Altın madalyayı alan sporcu İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcu Murat BAYRAKTAR.

Gümüş madalyayı kazanan sporcu  İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcu Berkay KATIRCI. Müsabakaları üçüncü olarak bronz madalyayı paylaşan sporcular  İstanbul Bölgesi Ferdi Sporcu Asrın KAMAKGÜN ve Altınyurt Spor Kulübünden Utku ÖZYALÇIN oldu.

s          Sporculara madalyalarını Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI ve Göç İdaresi Müdürü Harun DEMİRKOL takdim ettiler.            Şampiyona sonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI'ya Şampiyonaya desteklerinden dolayı Eskrim Federasyonu hakem heyeti tarafından plaket takdim edildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol