Öne Çıkanlar DUALARIMIZ ŞEREF EROĞLU İÇİN HALİL İBRAHİM SOFRASINA BUYURUN! dizi KAHRAMANMARAŞ BBS 0-1 OFSPOR BATIPARK ER MEYDANI

Bu haber kez okundu.

YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI
 Şampiyonaya; 17 Temmuz 2018 tarihi saat 17:30 da Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet ERKOÇ’UN katılımı ile açılış töreni düzenlendi. Törede Sporcuların, Antrenörlerin ve Hakem heyetinin yerini alması ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet ERKOÇ birer konuşma yaptılar.

İlimizde ilk kez gerçekleştirilen Şampiyonaya da Müsabakaların her biri 2’şer dakikadan 3 raunt oynandı. Sporcular 46 kg, 48 kg, 50 kg, 52 kg, 54 kg, 57 kg, 60 kg, 63 kg, 66 kg, 70 kg, 75 kg, 80 kg ve +80 kg olmak üzere toplamda 13 farklı sıklette mücadele ettiler. Kahramanmaraş 10 sıklette Şampiyonaya katıldılar. 66 Kiloda boksörümüz Muhammed Tayyar TÜRKOĞLU şampiyonayı 3. Olarak tamamladı. Şampiyonanın son günü yapılan final müsabakalarının sonunda düzenlenen törenle sporculara madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI ve Boks Federasyonu yetkilileri takdim ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol