banner1424
Öne Çıkanlar ŞEKERDERE GÜZERGAHI BAYRAM ÖNCESİ AÇILIYOR KAHRAMANMARAŞLILAR OKUDU BU ÖRGÜTÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ ARAÇTA SIKIŞIP KALDI Belediye Meclisi

Bu haber kez okundu.

YENİ STADYUM İÇİN YIKIM İHALESİ YAPILACAK

Yıllardır Kahramanmaraş halkının, bilhassa sporseverlerin en çok istediği yatırımlardan biri olan yeni stadyum noktasında önemli gelişmeler yaşanmış, yeni stadyumun kilit ismi Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Kahramanmaraş’ta yeni stadyum projesini açıklamıştı.

Bu kapsamda beraberindeki heyetle incelemelerde bulunmak üzere Hanefi Mahçiçek Stadyumuna giden Bakan Kasapoğlu, 12 Şubat Stadyumunun Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne devredileceğini, Büyükşehir Belediyesinin ise Hanefi Mahçiçek Stadyumunun olduğu alana yeni stadyum inşa edeceğini açıklamıştı.

STADYUM ENKAZ KARŞILIĞINDA YIKILACAK

 Bu gelişmeler üzerine işi hızlandıran Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, düğmeye basarak Hanefi Mahçiçek Stadyumunun yıkımı için ihaleye çıktı. Muhammen bedeli 900 bin TL olarak belirlenen ihale, açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek. İhaleyi kazanan firma, enkaz karşılığı stadyumu yıkacak. İhale 29 Aralık Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak.

Kaynak;  Manşet Gazetesi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol