Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

YAZ SPOR OKULLARI KAPANIŞ TÖRENİ

 Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bu yıl 24 farklı branşta faaliyet gösteren Yaz Spor Okulları sona erdi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda, okulların tatile girmesi ile birlikte çocuklarımızın, gençlerimizin sporla vakit geçirmeleri, sokaklarda kötü alışkanlıklardan korunmaları  ve deprem psikolojilerini üzerlerinden atmaları  amacıyla açılan Yaz Spor Okulları için kapanış töreni düzenlendi

4 Temmuz’da başlayan Yaz Spor okulları, yapılan kapanış törenleri ile tamamlandı. Kapanış töreni öncesinde çeşitli sportif etkinlikler gerçekleştirilen yarışmalarda dereceye giren sporcuların madalyaları, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Onikişubat Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kadir Gemci ve Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Ali Aksu tarafından verildi.

Kapanış töreninde konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Gençlerin ve çocukların yaz aylarını kötü alışkanlıklardan uzak durmaları hedeflenen yaz okullarında arkadaşlık ve dostluk çerçevesinde öğrenciler, spor dolu bir yaz geçirdiğini söyledi.

Kahramanmaraş’ta ailelerin ve gençlerin yaz spor okullarına büyük ilgi gösterdiğini belirten Müdür Cemil Boz,  "Gençlerimiz yaz dönemi boyunca spor yaparak gelişimlerine katkı sağladılar. Deprem psikolojini az olsa üzerlerinden attılar.  24 farklı branşta binlerce genç  ilimizde  bulunan spor tesislerinde spor yapmanın tadını çıkarttılar. Birçok gencimiz yetenekli oldukları dallarda spora devam etme kararı almaları da sevindirici.”  dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol