Öne Çıkanlar DUALARIMIZ ŞEREF EROĞLU İÇİN HALİL İBRAHİM SOFRASINA BUYURUN! dizi KAHRAMANMARAŞ BBS 0-1 OFSPOR BATIPARK ER MEYDANI

Bu haber kez okundu.

YAZ SPOR OKULLARI İLÇELERDE DE BAŞLADI
  

Andırın’da 4 farklı dalda eğitim verilecek yaz spor okuluna 300 öğrenci katılıyor.

Aynı gün saat 15.00’de Afşin Spor Salonu’nda Afşin’deki yaz spor okulunun açılışı gerçekleştirildi.

Afşin Spor Salonu’nda gerçekleştirilen açılış programına Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Cevdet Kabakcı, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Halil Bozdoğan, Afşin Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Asef Arslan,  Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir Turan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Muttalip Kurt ile öğrenciler ve velileri katıldı.

Afşin’de 8 farklı dalda eğitimlerin verildiği Yaz Spor Okullarına 700 öğrenci katılıyor.

2 Temmuz 2018 Pazartesi günü Elbistan’da gerçekleştirilen Yaz Spor Okullarının açılış saat 17.00’de yapıldı.

Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanı Cevdet Kabakcı, Elbistan Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube İlçe Müdürü Cengizhan Firik, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Halil Bozdoğan ile öğrenciler ve velileri katıldı.

Elbistan’da 9 farklı dalda eğitimlerin verileceği yaz spor okullarına 1331 öğrenci katılıyor.

Diğer ilçelerde yaz spor okullarının açılışları ise şöyle: 3 Temmuz 2018 Salı günü Çağlayancerit İlçesi saat: 11.30’da Suni Çim Saha, Pazarcık İlçesi Saat 14.30 Pazarcık Spor Salonu ve Türkoğlu İlçesi Saat 17.00’de Türkoğlu Spor Salonunda yaz spor okullarının açılışları yapılacak.

4 Temmuz 2018 Çarşamba günü Nurhak İlçesi saat 12.00’de Nurhak Spor Salonu, Ekinözü İlçesinde saat 14.00’te Ekinözü Yunus Emre Ortaokul halı sahası ve Göksun İlçesi saat 16.00’da Göksun Spor Salonu’nda yaz spor okullarının açılışları yapılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol