Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

THOM’LAR ÝEŞERİYOR

Elde edilen başarılar sebebiyle Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref EROĞLU, “Thom antreman çalışmalarını yerinde izleyerek şunları söyledi; “Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezlerinde ter döken pehlivan Güreşçilerimizden gelecek adına bizler de büyük basarlar elde edeceklerine inanıyoruz çalışma ekibi olarak  Antrenör Arkadaşlarımızın çalışmalarından memnunuz kendilerine teşekkür ederim!.” dedi.

THOM Teknik Direktörü Murat KAPLAN yaptığı açıklamada; “Çok güzel bir çalışma ortamınız var, bu çalışma ortamında bizlerin her zaman yanımızda olan, her türlü desteği sağlayan Türkiye Güreş Federasyonu Başkanımız sayın Dr. Şeref EROĞLU ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil BOZ’a teşekkür ediyorum!” ifadesini kullandı.

Türkiye Güreş Federasyonu B:aşkanı Dr. Eroğlu, başarılı sonuçlar elde eden güreşçileri tebrik etti ve onları ödüllendirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol