Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

SİMYA EĞİTİM KURUMLARINDA GELENEKSELLEŞEN GÜZELLİK
 Bu minvalde başarı meşalesini her geçen gün bir adım öteye taşımayı kendine ilke edinmiş Simya Eğitim Kurumları, Genel Müdürü Muhammet Kasap;

“ Son zamanlarda yapılan bazı çalışmalar, fiziksel aktivitenin de akademik başarıda oldukça önemli olduğunu gösteriyor. Sağlık, insan yaşamının sürdürülmesinde, yaşam kalitesinin yükseltilmesinde ve korunmasında özel bir öneme sahip.

Sağlığın korunması ve geliştirilmesi kişinin öncelikle kendi sağlığına sahip çıkması ve sağlık bilincini geliştirmesi ile mümkün olabilmektedir.

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazların başında sportif aktiviteler, düzenli ve dengeli beslenme ilk sırada yer almaktadır. Eğitim kurumumuzun çatısı altında tüm öğrencilerimize bu bilinç empoze edilmeye çalışılırken, gerçekleştirdiğimiz çeşitli sportif aktivitelerle de öğrencilerimize yaşam boyu alışkanlık edinmelerine olanak sağlanmaktadır.” Dedi.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “ Simya Koşu Günü ” kapsamında 800,1.000 ve 1.200 m olmak üzere 3 kulvarda yarışan öğrencilerden dereceye girenlere madalya verilerek Spora teşvik edildiğinin de altını çizen Genel Müdür Muhammet Kasap;

“ Sağlıklı bireyler sağlıklı çocuklar yetiştirebilir ve elbette sağlıklı çocuklar ve gençler sağlıklı toplum ve dünya için temel oluşturmaktadır.

Spor, kültür ve sanatın bir toplumun gelişiminde en önemli unsurlardan biri olduğunun bilincindeyiz ve bu bilinçle de Simya Eğitim Kurumları olarak yenilikçilik, gençlik ve dinamizmin simgesi olmaya devam edeceğiz. ” İfadesini kullandı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol