banner1351
Öne Çıkanlar TÜNEL KAVŞAKTA İNCELEME EMİRİLYAS MAHALLESİNDE HARABE YAPI YIKIMI DULKADİROĞLUNDA BOŞ ALANLAR MOBİL EKİPLE TEMİZLENİYOR İHL KARİYER GÜNLERİ KONFERANSI YAPILDI İZAHI YAPILAMAYANIN MİZAHINI YAPTILAR

Bu haber kez okundu.

POYRAZ, FUTBOLCULARA BAŞARI DİLEDİ
 Belediyespor'un kaldığı tesislerde futbolcuları ziyaret eden Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Çorum maçı öncesi futbolcularla sohbet ederek başarılar diledi.

Başkan Poyraz burada yaptığı konuşmada: "Biz yola çıkarken bu takımın bir hedefi olduğunu söylemiştik. Bu hedef doğrultusunda ilerledik. Takımı belli bir noktaya getirdiniz. Bu hedefimize ulaşmaya az bir zaman kaldı. Ben sizin bunu başaracağınıza inanıyorum. Bizler inandık, sizler de inanın. İnanmak başarmanın yarısıdır. Takımın bu seviyeye gelmesinde emeği geçen başta yöneticiler olmak üzere teknik heyete ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu takımı bir üst lige çıkmış olarak görmek istediğimizi bir kez daha tekrarlıyor ve hepinize başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Poyraz'ın Belediyespor'u ziyaretine Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Kabakcı, Belediyespor Kulübü Başkanı Mustafa Semerci, Sportif Direktör Bünyamin Gezer, Teknik Direktör Ahmet Ertem ile diğer yöneticiler ve futbolcular katıldı.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol