banner1351
Öne Çıkanlar TÜNEL KAVŞAKTA İNCELEME EMİRİLYAS MAHALLESİNDE HARABE YAPI YIKIMI DULKADİROĞLUNDA BOŞ ALANLAR MOBİL EKİPLE TEMİZLENİYOR İHL KARİYER GÜNLERİ KONFERANSI YAPILDI İZAHI YAPILAMAYANIN MİZAHINI YAPTILAR

Bu haber kez okundu.

ÇOKKESER; KMS AŞKINI UYANDIRDIK
Takımın taraftarsız olmayacağına işaret eden Çokkeser, Kahramanmaraş'ta yıllar öncesinden gelen önemli bir taraftar potansiyeli bulunduğuna dikkati çekti. Çokkeser, "Bu kentin halkında Kahramanmaraşspor sevdasını yeniden uyandırdığımıza inanıyorum. Bu bizim için önemli bir şey. Bundan dolayı hem kendimle hem futbolcularımla gurur duyuyorum. Özellikle iç sahada yapacağımız maçlarda taraftarımızdan özveri bekliyorum. Küfürden uzak, centilmence, 'fair-play' çerçevesinde rakibi bile alkışlamalarını istiyorum. O zaman tam olarak Kahramanmaraş ruhunu yansıtmış oluruz."

Bir gazetecinin sorusu üzerine AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın Kahramanmaraşspor için iş adamlarını desteğe çağırmasını değerlendiren Çokkeser, "Mahir beyle yakından tanışmadık ama çok değerli bir insan olduğunu öğrendim. Zaten bulunduğu konum itibariyle bu şehir ne kadar önemli bir insan olduğunu anlıyoruz. Özünün sözünün doğru ve bir memleket sevdalısı olduğunu zaten biliyoruz. Ünal'ın iş adamlarına takıma destek çağrısını önemli görüyoruz. Bu saatten sonra bu çağrının atılacak adımların hızlanmasında büyük katkısı olacaktır. Ben gerekenin yapılacağına inanıyorum "dedi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol