banner1451
Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! engelli K.MARAŞ BBS 3-0 NİKSAR BELEDİYE KUTSİ MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ…

Bu haber kez okundu.

ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN EROĞLU’NA ZİYARET

Dereköy’den doğup, dünyanın ve kahraman şehrimizin gururu, dünya ve Avrupa şampiyonu, Olimpiyat ikincisi Şeref Eroğlu, 62. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin Dışişleri Bakanlığı görevini yapan Mevlüt Çavuşoğlu’na ev sahipliği yaptı.

Başkan Dr. Şeref Eroğlu’na hayırlı olsun dileklerini ileten ve başarılar dileyen Çavuşoğlu, Eroğlu sayesinde Türk güreşinin geldiği noktayı işaret ederek, başarılarından dolayı tebrik etti.

Başkan Eroğlu, eski Bakan Çavuşoğlu’na hatıra anlamında Federasyonun forması ile Türk güreşine verdiği katkılardan ötürü bir de madalyalı şehir figürü hediye etti.

Ziyareti ve nezaketi için eski bakan Çavuşoğlu’na teşekkür eden Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Eroğlu, Türkiye’nin 100. Yılında Türk güreşinin altın çağı yaşayacağını söyledi.

Başkan Dr. Eroğlu ayrıca, bugün Konya’da, Selçuklu Spor Salonunda bugün başlayıp, Pazar günü sona erecek olan Mahmut Demir Büyükler Güreş Türkiye Şampiyonasına tüm güreş severleri beklediğini sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol