Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

ANDIRIN’DA HEYECAN MASADA

Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan’ın direktifleri yaz aylarının başlamasıyla birlikte şehirde çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek olan Andırın Belediyesi, 2. Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası için çalışmalar devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Andırın Belediyesi, Andırın Kaymakamlığı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen turnuva ilçenin tanıtımına da katkı sağlanması amacıyla daha önce tarihi ve turizm alanlarında yapılmıştı. 14-15-16 Temmuz 2023 tarihinde yapılacak müsabakalar Andırın Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 10 Ülke Sporcularının’da katılımı 200 sporcunun katılması beklenen, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Andırın Kaymakamlığı, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, Andırın Belediyesi, BTC, Andırın Gençlerbirliği Spor Kulübü, Masa Tenisi Dostluk Ligi, Alfa Jimnastik Akademi Spor Kulübü Organizasyonu ile gerçekleşecek Turnuvaya şimdiden Ukrayna, İran, Irak, Rusya, Romanya, Suriye gibi Ülkelerden müracaat yapıldı. 5 Katagoride yapılacak olan Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası için kayıtlar son aşamaya gelindi ve heyecan doruklara ulaştı.

Andırın’da geleneksel hale gelen Turnuvanın Organizasyon Komitesinde ise Mustafa Palta, Nebi Kürtül, Umut Dönmez, Kadir Kayıran ve Mustafa Demir yer aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol