Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ''2. RAHVAN AT YARIŞLARI'' YAPILDI
 Yarışlar Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın Okunmasının Ardından, Kahramanmaraş Atlı Binicilik Spor Kulübü Başkanı Muhsin Kılıçsallayan'ın açılış konuşmasının akabinde, Geleneksel Spor Dalları İl Temsilcisi Mustafa Ağca ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'da yarışlar için alana gelen misafirlere ve binicilere hitap ettiler. Kabakcı konuşmasında "Uzun yıllardır ilimizde ata sporumuz adına güreşler organize ediliyordu, ama geçen yıl itibariyle Kahramanmaraş Atlı Binicilik Spor Kulübü'nün kurulması ile bu tür organizasyonlar hız kazandı. Bizler de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bu tür programlara destek verdik ve vermeye devam edeceğiz." dedi.

Kahramanmaraş At Binicilik Spor Kulübü Başkanı Muhsin Kılıçsallayan Rahvan At Yarışlarına verdiği desteklerden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'ya Plaket takdim etti.

 Rahvan At yarışlarına tay, küçük orta, büyük orta, başaltı ve baş at kategorilerinde bölge illerden 60 a yakın at yarıştı.     Baş at kategorisinde Kahramanmaraş'tan Talip Şahin birinci olurken, yine Kahramanmaraş bölgesi binicilerinden Muhsin Kılıçsallayan ikinci ve Nizip bölgesinden İzzet Kaycı üçüncü olarak tamamladı. Geleneksel Rahvan At Yarışlarında her kategoride ilk üçe giren binicilere kupa takdim edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol