Öne Çıkanlar BAYAZIT KUZEY İLÇELERİNE ÇIKARMA YAPTI Dulkadiroğlu OLCAY KILAVUZDAN TÜRKOĞLU ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET YARDIM SEVERLİKTE ÖRNEK BİR İNSAN; MEHMET HANEFİ ÖKSÜZ YEŞİLYÖRE YOLU ASFALTLANIYOR

Bu haber kez okundu.

ZÜHAL KARAKOÇ DORA; DUMANI TÜTEN YÖRÜK ÇADIRI GİBİ DİMDİK AYAKTAYIZ!

Dulkadiroğlu ve Elbistan’da kurulan çarşılarda dükkânları gezen ve esnaflara geçmiş olsun dileklerini ileten MHP Milletvekili Adayı Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora yaptığı açıklamada “Deprem felaketi sonrası zorlu süreçten geçen kahraman şehrimizin vefakar esnafı ile yarınlarımız adına neler yapabileceğimizi konuştuk, dertleştik.  İnanıyorum ki çok kısa bir süre içerisinde yeniden güzel günler göreceğiz. Devletimiz dün olduğu gibi bugün de esnafımızın yanında olacaktır.

Esnafımızın toparlanmak verdiği mücadeleyi görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Esnafımızın umudu diri, gayreti takdire şayan! Tıpkı dumanı tüten Yörük çadırı gibi dimdik ayaktayız, buradayız ve hiçbir yere gitmeyeceğiz diyen kıymetli esnafımızı, değerli hemşerilerimi canı gönülden tebrik ediyorum. Ve diyorum ki Kahramanmaraş sizlerle güzel, Kahramanmaraş sizlerle güçlü…” dedi.

MHP’nin gülümseyen yüzü, 1. sıra milletvekili adayı Doç. Dr. Zühal Karakoç Dora, esnaf, sivil toplum kuruluş kanaat önderleri, mahalle muhtarları ve basın ziyaretlerini sürdüreceğini, bütün renkleri aynı masa üstünde toplamaya devam edeceklerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol