banner1483
Öne Çıkanlar SİNEKLE MÜCADELEYE DEVAM… MARAŞGÜCÜ TÜRKİYE 3.SÜ KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI TOPLU KONUTLARIN TEMELİ

Bu haber kez okundu.

ZENGİN; “GÜN ARTIK BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR”

Muhtemelen Eylül ayında başlayacak olan AK Parti Andırın 7. Kongresinde İlçe Başkanlığı için aday olduğunu belirten Gazeteci İskender Zengin yaptığı açıklamasında şunları söyledi; “Ak Parti Kurucu Üyesi olarak 2002’den bu yana Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İlçe Başkan yardımcılığı görevini ‘Görev istenmez, verilir’ anlayışı ile  17 yıl sürdürdüm. 2019 Yerel Seçimlerinde Andırın Belediye Başkan Aday Adayı olarak başvurumun ardından Ak Parti İlçe Başkan Yardımcılığı görevinden ayrıldım.” Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) kendisini siyasetin merkezinde konumlandıran Muhafazakar-Demokrat bir kitle partisidir. Vatandaşlarımızın yönetime daha fazla katılımını, yönetimde doğrudan temsilini ve idareyi denetlemesini sağlamak temel görevimizdir.” diye konuştu.

2002 RUHU YENİDEN GÖREVE GELMELİ

Aday Zengin, sözlerini şu cümlelerle sürdürdü; AK Parti kurulduğunda Halkın büyük oranda Teveccühünü kazanarak tek başına iktidara gelmiş ve günümüze kadar Yerel yönetimlerde insan ve hizmet odaklı bir yönetim anlayışı içerisinde Türkiye’de gerçek yerel kalkınma Ak Parti ile başlamıştır. Adalet ve Kalkınmayı yalnız bu Ülke için değil, bütün mazlum milletlerin hakkı olarak uluslararası arenada gür sesle savunmaktadır. Davamız bellidir, partimizin daha yüksek oy potansiyeline sahip olması, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi dönemin kadrolarını harekete geçirip partiye kazandırmak için çalışmalarımı sürdüreceğim.

KURULDUĞU GÜNDEN BERİ TEŞKİLATTA KESİNTİSİZ GÖREV ALDIM

Mesele birilerine makam kazandırmak değil, İlçemize hizmetkar seçebilmektir. Bu dava şahsi bir dava değildir,  Mutlak ki şimdiye kadar partimizin her kademesinde görev almış Başkan, Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyelerimiz hizmet etmek için yola çıkmıştır.  AK Partimizin Kuruluşundan bu yana görevimiz kesintisiz devam etmektedir. İlçe Başkanlığına aday olan tüm arkadaşlarıma bu hizmet yolunda başarılar diliyor, İlçe, İl ve Genel Merkezdeki büyüklerimizin en doğru kararı vereceğine yürekten inanıyorum. 7. Olağan Kongrede ilçe başkanlığına adayım.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol