banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

YENİGÜL” İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI GÖREVİNE HAZIRIM”

Adaylık süreci hakkında açıklama yapan Mustafa Yenigül, “AK Parti Pazarcık İlçe başkanlığı için yapılacak demokrasi yarışında AK Partinin kuruluş aşamasından bugüne kadar olan süreç içerisinde partimizin her kademesinde görev yapan arkadaşlarımızla yaptığımız İstişareler neticesinde İlçe başkanlığı görevine talip olmaya karar verdik.

Allah’ım bizleri mahcup eylemesin. Bayrağı devralıp daha ileriye taşımak için müracaat ettim. İnşallah görev bana verilirse AK Parti’nin kazanması için yine gece gündüz çalışacağım. AK Parti’nin iyi bir oy alması için ciddi çalışmalarım olacak. Bizim kimseyle bir hesabımız yok biz teşkilatımızın selameti için her zaman taşın altına elimizi koyarız.

Her zaman söylediğimiz gibi görev istenmez verilir. Türkiye yüzyılına yakışır bir şekilde gövdemizi taşın altına dün olduğu gibi, bugünde koymaya hazırım. Büyüklerimizin de takdir etmesi ve uygun görmesi durumunda bu kutlu göreve hazırım” ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394