Öne Çıkanlar PATRİOT ÜSSÜNDE BAYRAK KRİZİ ŞEHİTLERİMİZ dizi PAZARCIK ÇÖP TRANSFER İSTASYONU HAZIR YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Bu haber kez okundu.

ÜNAL ATEŞ’TEN MİLLET İTTİFAKI PARTİLERE ZİYARET

Yaklaşan genel seçimler sebebiyle, oluşturulan millet ittifakı da saha  çalışmalarına hız verdi. Bu anlamda Cumhuriyet Halk Partisi Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş de ittifak parti teşkilatlarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Başkan Ünal Ateş yaptığı açıklamada; "Cumhuriyet Halk Partisi Onikişubat ilçe teşkilatı olarak, bugün millet ittifakının bileşenleri olan Deva Partisi, Saadet Partisi, ve Gelecek Partisini ziyaret ederek ülkemizin gündemini ve hepimiz için hayati önem taşıyan seçimleri konuştuk. Ülkemizin karanlıktan aydınlığa çıkması için bir yol haritası olan mutabakat metni tüm toplumda olduğu gibi parti teşkilatlarımızda da olağanüstü heyecana yol açmıştır. Bu mutabakat metni ile geleceğe dair umutlarımız bir kat daha artmış Ziyaret ettiğimiz sevgili dostlarımızla altılı masanın belirleyeceği Cumhurbaşkanı adayını bu ülkenin 13 Cumhurbaşkanı yapmak için tüm gücümüzle çalışacağımız hususunda hemfikiriz. Yine Kahramanmaraş'ta milletin iradesinin sandığa girdiği gibi çıkması ve sandık güvenliği için fikir alışverişinde bulunup bu konuda vatandaşımızın milli iradesine ait bir tek oyun bile heba olmaması için elimizden gelen her şeyi yapma hususunda fikir birliğine vardık. Bugün bizi ağırlayan Deva partisi, Gelecek Partisi ve Saadet Partisi il ilçe başkanlarına teşekkür ediyoruz.” dedi.

Deva Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Uzm. Dr. İrfan Karatutlu ve Gelecek Partisi İl Başkanı Muharrem Çevik, ziyaretten duydukları memnuniyeti ile getirirlerken, ziyaretlerin, saha ç alışmalarının seçime ivme ve bereket kazandıracaklarını söylediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356