Öne Çıkanlar DUALARIMIZ ŞEREF EROĞLU İÇİN HALİL İBRAHİM SOFRASINA BUYURUN! dizi KAHRAMANMARAŞ BBS 0-1 OFSPOR MİLLİ BİLARDOCUMUZA DESTEK

Bu haber kez okundu.

ÜNAL ATEŞ SORDU; “KİM BU MİLLETVEKİLİ?”
  

CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, açıklamasında şunları söyledi; “İnancımız gereği Yüce dinimizin bize emrettiği doğruluk dürüstlük düsturunu ağzından düşürmeyen ve hatta kendi siyasi çıkarları için kullananlar söylediklerinin tam tersini yaparlar ise onlara da doğru yolu göstermek yine bizim görevlerimiz arasında olacaktır saygıdeğer hemşerilerim değerli basın mensupları ilimizde milletvekili seçildikten sonra kendi kardeşini Danışman yaparak devletten maaş almasını sağlayan milletvekili kimdir?

İlimizde o kadar iş arayan nitelikli üniversite mezunu yeterli genç varken bir vekilin kendi kardeşini Danışman yapması etik midir?

Bu verilen Hakkı doğru düzgün kullanması gerekmez mi?

Kaldı ki kendi kardeşinin işi varken bu Hakkı işsiz bir kardeşimiz için kullansa daha doğru olmaz mıydı?

Kardeşi müezzin iken milletvekili danışmanı olan müezzinlikten ayrıldığı halde cami lojmanı boşaltmayarak diğer müezzin arkadaşım kirada oturmasına sebep olmak adaletsizlik değil midir?

Yüce İslam dinimize ağzından düşürmeyenler İslam dinin en temel şartının kul hakkı olduğunu bilmezler mi?

Kul hakkı yemenin günah olduğunu biliyorlarsa hakları olmadıkları halde cami lojmanı niçin boşalmıyorlar?

Bu milletvekilinin bir an önce çıkıp halktan özür dilemesini istiyoruz kendisi çıkıp halktan özür dilemezse kim olduğunu biz kamuoyunu açıklayacağız işgal ettikleri cami lojmanı derhal boşaltılmalı ve hak sahibi olan müezzin arkadaşımıza teslim edilmelidir milletvekilliği gücüne güvenerek hak gaspın da bulunmak yapılabilecek zalimliğin en büyüğüdür Bu yüzden bu haksızlığa derhal son vererek tüm kamuoyundan Sayın milletvekilinin özür dilemesini bekliyoruz!”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol