banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

TEKEREK; ÜNİVERSİTELER AÇILIRKEN, ÖĞRENCİLER NEREDE KALACAK?

İyi Parti İl Başkanı Süleyman Tekerek konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: "Üniversiteler açılırken velilerimiz çocuklarının kalacağı yurtlar ile ilgili ciddi bir kaygı duymaktadırlar. Özellikle deprem bölgesinde en büyük problemlerden bir tanesi de yurt sorunudur.

Kredi Yurtlar Kurumunun kiraladığı ve kız yurdu olarak kullanılan yurt binasında ciddi tadilat ihtiyacı olmakla birlikte, burasının tekrar kiralanmayacağına dair bilgiler gelmektedir. Peki kız öğrencilerimiz için nasıl bir çözüm düşünülmektedir.

Kamuoyunun malûmu olduğu üzere, Kahramanmaraş'ta fetö terör örgütünden alınan beş yurt bulunmaktadır. Bu yurtların tamamı başka cemaatlere verildi. Kredi Yurtlar Kurumu da dışardan yurt kiralamak zorunda kaldı ve aylık kira ödedi!

Buradan yetkililere seslenmek istiyorum, Kahramanmaraş özelinde ve Türkiye genelinde fetö terör örgütünden alınan yurtları Kredi Yurtlar Kurumuna bağlayarak çok önemli bir sorunu çözmek için ne bekliyorsunuz?"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394