banner1351
Öne Çıkanlar DULKADİROĞLUNDA PAZAR YERLERİ DEĞİŞİYOR VE DÖNÜŞÜYOR ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI öneri MEHMET DERE KESİNLEŞEN MHP K.MARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI‏ LİSTESİ

Bu haber kez okundu.

SABANCI SEÇİM STARTI VERDİ, İSTİŞARE KURULU İLE YOLA ÇIKTI

Bir mekanda yüksek istişare kurulu diye oluşturulan ve kendilerini seçimlere hazırlayan kurulların en üstünde bir yapının ilerleyen süreçte, bu şehri birlikte idare edeceklerinin sinyalini verdi.

Geçmişte senelerdir Anavatan Partisi İl Başkanlığı yapan, 8,5 sene önce de Onikişubat Belediye Başkanlığına aday olan dürüst siyasetçi, bu şehirde karşılığı olan yerel yönetici Mehmet Sabancı yaptığı konuşmada; “Değerli kardeşlerim, yüksek istişare kurulu diye oluşturduğumuz, bizi seçimlere hazırlayan kurulların en üstünde bir yapı, ilerleyen süreçte kahraman şehrimizi bu ekiple birlikte idare edeceğiz.

İnşallah genel anlamda akillerden, tecrübeli isimlerden yaşayarak tecrübe edinmiş Kahramanmaraş için her biri ayrı bir değer olan donanımlı isimlerden oluşan bir üst kurul, ile inançla, kararlılıkla yola çıktık. Ama emin olun hiç bir partide paradan puldan bahsetmiyorum, şeref de haysiyet de itibar da namuslu yaşama da Allah rızasından başka hiçbir rızaya talip olmadan, sadece Rabbimin rızasına talip tecrübeli donanımlı bir kadro kurduk.

Kahramanmaraş’ta hiçbir partide yok olduğunu söylersem emin olun abartı yapmamış olurum! Ne düşünüyorsak, ne yapacaksak, hepsi sizin için, bu kadim şehir için!” ifadesini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol