Öne Çıkanlar OLCAY KILAVUZDAN TÜRKOĞLU ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET BAYAZIT KUZEY İLÇELERİNE ÇIKARMA YAPTI Dulkadiroğlu YARDIM SEVERLİKTE ÖRNEK BİR İNSAN; MEHMET HANEFİ ÖKSÜZ YEŞİLYÖRE YOLU ASFALTLANIYOR

Bu haber kez okundu.

ÖZTUNÇ, ‘SÖZ VERİYORUM DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç aday listelerinin açıklanmasının ardından açıklama yaptı. Yeni dönemde Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili 1. sıra adayı olan Öztunç, "Size söz olsun durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğim." dedi.

Sosyal medya hesabından bir metin paylaşan Öztunç, "2018 yılından bu yana memleketim Kahramanmaraş’ın vekili olarak milletimize hizmet etmekteyim. Elimden geldiği kadar hemşehrilerimin sesi olmaya, dertlerine derman bulmaya çalıştım. Yeri geldi Ali kardeşiniz, yeri geldi atom karıncanız oldum.

Ama her daim milletin vekili olmak İçin çaba harcadım. Geldiğimiz süreçte 14 Mayıs’taki seçimlerde bir kez daha milletin vekili olmaya aday oldum. Partimin aday listesindeki birbirinden değerli arkadaşlarım ile sizlerin huzuruna çıkıyoruz.

Kahramanmaraş halkının sağduyusuna ve vefasına güveniyorum. Şimdi sıra hemşehrilerimde. Karnemizi halkımız verecek. İnanıyorum ki herşey çok güzel olacak. Ve size söz olsun durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğim. Saygılarımla." ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol