Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

ÖZTUNÇ, “DSP APO’YU BIRAKACAĞIZ DİYOR. HÜDA-PAR PKK TERÖRİST DEĞİL DİYOR”

Toplantı da salonu dolduran kalabalığa konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, “DSP ve Hüda-Par PKK’ya terör örgütü demiyor ve Apoyu serbest bırakacağız diyor ama bunu kimse konuşmuyor. Milleti algıyla kandırmaya çalışıyorlar. Ama gerçek öyle değil. Olmaz da. Nitekim dün ortaya çıktı. Dün HÜDA-PAR'ın Genel Başkanı televizyonda konuştu. Yani AK Parti milletvekili. Milletvekili seçiminde AK Parti'den Milletvekili olan Hüdapar'ın Genel Başkanı diyor ki televizyonda, programda, PKK terör örgütü değildir diyor. Kim bunu söylüyor? AK Parti milletvekili söylüyor. Neredesin ey Kahramanmaraşlı? Neredesin ey AK Parti'ye MHP'ye oy veren Kahramanmaraşlı? Bak ne diyor ortağı HÜDA-PAR ne diyor AK Partili? Ey Tayyip Erdoğan! Ortağın, HÜDA-PAR PKK terör örgütü değildir diyor.

Utanmıyor musun? Milleti kandırdın. Meydan meydan gezdin: 'Efendim bunlar gelirse Apo serbest kalacak.' O da ortaya çıktı. AK Parti Milletvekili seçildi DSP Genel Başkanı Önder Aksakal AK Parti'nin milletvekili oldu, Cumhur İttifakı'nın ortağı Önder Aksakal, geçen hafta televizyona çıktı, dedi ki, "Abdullah Öcalan'ı vallahi de serbest bırakırız” diyor. Kim söylüyor? AK Parti milletvekili. Ey AK Parti'ye oy veren Kahramanmaraşlı.

Ey MHP'ye oy veren Kahramanmaraşlı hemşehrilerim. Bak oy verdiğiniz partinin milletvekillerinden biri olan Önder Aksakal diyor ki 'Apo'yu serbest bırakacağız' diyor. HÜDAPAR'ın Genel Başkanına oy verdiniz AK Parti'de seçilen HÜDAPAR'ın genel başkanı da diyor ki, "PKK terör örgütü değildir" diyor. Gerçek bu, şimdi bununla mücadele etme zamanı, bunların, bu yalanlarını ortaya çıkartma zamanı” dedi.

ÖZTUNÇ, “DAVUL ZURNALI KUTLAMAYI TROL HESAPLARLA YARDIMLAR HARAM EDİLİYOR DİYE SUNDULAR”

Ayıbı örtmek için trolleri devreye soktular diyen Öztunç, “Ak Partililer, parti binalarının önünde davul zurna çaldırdılar. Ya bu şehirde on binlerce insan daha yeni öldü. Rahmetli oldu. Yas var bu şehirde, yas. Hiç mi saygınız yok cenazeye. Konvoylar yaptılar. Arabalara bindiler, şehir turu attılar. Davul zurna çaldırdılar utanmadan. Haksız mıyım? Altı Şubat depreminde her eve dokundu altı Şubat depremi. Her evden bir cenaze çıktı. Ama beyefendiler On dört Mayıs akşamı Kahramanmaraş sokaklarında cirit attılar. Kahramanmaraş sokaklarında davul zurna çaldırdılar. Bunu yaptılar. Bunu kapatmak için de yine başka bir iftira atmaya başladılar.

Efendim neymiş Kahramanmaraş'a gönderilen yardımları birileri haram ediyormuş. Baktım şöyle kim bunlar diye. Kim bunlar? Üç dört tane video var sosyal medyada. Ikisi AK Troll çıktı. Adamın geçmiş paylaşımlarına bak Tayyip Erdoğan fotoğrafları var. Tayyip Erdoğan'ı paylaşmış. Adam AK Partili. Dümen kurmuşlar"

ÜLKENİN CUMHURBAŞKANI YALAN SÖYLÜYOR!

Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan yalan söylüyor diyen Öztunç, “Sayın Cumhurbaşkanı Dulkadiroğlunda CHP Belediyesi çadır söktü diyor. Bugün Kahramanmaraş’a gelecek, bu yalanları Kahramanmaraş'ta da söyleyecek. Yahu bir cumhurbaşkanı yalan söyler mi? Anlayacağı dilden söyleyin. Ya bir Müslüman yalan söyler mi arkadaşlar? Söyler mi? Peygamber efendimize sormuşlar. Demişler Müslüman şunu yapar mı? Yapar demiş. Bunu yapar mı? Yapar demiş. Peki Müslüman yalan söyler mi demiş. Hayır söylemez demiş. Yalan söylüyor. Muhtarımız burada komple CHP'ye oy veren köyü CHP'ye oy çıkmadığı için CHP'li belediye çadırlarını söktü diyor.

Çadırı söken Dulkadiroğlu Belediyesi Ak Partili Belediye kardeşim. Köydeki oyların hepsi CHP'ye çıkmış. Söken Belediye Dulkadiroğlu AK Partili belediye. Senin belediyen. Utanmadan yalan söylüyorsunuz. Değerli arkadaşlar. Bahsedilen Öksüzlü köyünde çıkan oy: AK Parti: 5, CHP: 130. Hani güya bu köy AK Parti'ye oy verdiği için çadırlar sökülmüş dediler ya. CHP'li belediye çadırını almış dediler ya, köyde çıkan oy, CHP 109 Ak Parti 5. Peki Tayyip Erdoğan 6, Kemal Kılıçdaroğlu 130. Ben bu yalanın neresini düzelteyim?

Böyle bir yalanla Kahramanmaraşlıyı kandırıyorlar yine. Utanmadan bir de çıkıyor birileri bununla ilgili açıklama yapıyor. Kim? Ticaret Sanayi Odası Başkanı. Ey Ticaret Odası Başkanı telefonla da aradım kendisini. Ey Ticaret Odası Başkanı. Seçim akşamı davul, zurna, halay çekilirken niye aklınız başında değildi? Ey Ticaret Odası Başkanı, Birileri bir yalan söylüyor. Sen o yalanın peşine düşüyorsun ya. Ayıp değil mi” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol