Öne Çıkanlar DÜRÜMCÜBAŞI DAYANIŞMANIN YEGANE ADRESİ; DENİZKENT.. SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU KAHRAMANMARAŞ MHP PİYASA ÇILDIRMIŞ OLMALI

Bu haber kez okundu.

ÖZTUNÇ: ÇOK RAHAT YALAN SÖYLÜYORLAR
 Demokratik ve katılımcı yönetim anlayışını benimseyen CHP Vorarlberg Temsilciliği eyalet seçimlerini gerçekleştirmesinin akabinde oldukça ses getiren bir panele imza attı.

CHP’nin Atom Karınca lakaplı çalışkan ismi Ali Öztunç’un konuşmacı olarak katıldığı panel ve geceye çok sayıda gurbetçi ilgi gösterdi.

Son zamanlardaki Meclis performansı nedeniyle beğeni toplayan Öztunç, Avrupa’da yaşayan Türklerin de ilgi odağı oluyor. Avrupada’ki Türk Dernek ve CHP Örgütleri tarafından sık sık davet edilen Öztunç, son olarak Avusturya’nın Bregenz kentinde konuştu.

Öztunç’un konuşmasından satırbaşları şu şekilde;

“ÇOK RAHAT YALAN SÖYLÜYORLAR”

“Anadolu coğrafyasına gelmiş geçmiş en kötü iktidarı yaşıyoruz. Sadece kötü değil aynı zamanda iftiracı bir iktidar. Binali Yıldırım iftiracıdır. İmamoğlu meselesi bir daha gösterdi ki AKP ve bakanları çok rahat yalan söyleyebiliyor. İftira atabiliyor. Valiye hakaret dediler yalan olduğu ortaya çıktı ama buna rağmen Binali yıldırım boyuna posuna yaşına bakmadan bunu kullanıp iftira atmaya devam ediyor.”

“SOYLU BİR SÜRE SONRA YİNE KÜFÜR EDECEK…”

“Süleyman Soylu’yu konuşmaya gerek Yok. Terörü bitirmesi gereken bir içişleri bakanı toplumu terörize ediyor. Süleyman’ın o koltukta oturduğu her an Türkiye için kötülüktür. Geçmişte Tayyip Erdoğan’a her türlü küfürü Süleyman etti. Şimdi yağcılık yapıyor ama emin olun bir süre sonra yine küfür edecek. Çünkü siyasette omurgasızların genel kuralıdır bu.”

Öte yandan sosyal medya hesabı üzerinden gurbetçilerin ortak mesajını video olarak paylaşan Öztunç,  “CHP Avusturya Birliği Vorarlberg Temsilciliği’nin Genel Kurulu’nun ardından gurbetçilerimiz İstanbul’a özel bir mesaj yolladı. Avusturya Sosyal Demokrat Partisi’nin Vorarlberg Eyalet Genel Başkanının da katıldığı toplantıda İmamoğlu ve İstanbul’a selam yolladık ve dedik ki; ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ dedi.

Panelde Ali Öztunç’un yanı sıra CHP Avusturya Birliği Başkanı Çağdaş Arslan, CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörü PM Üyesi Ali Hikmet Akıllı, CHP Vorarlberg Eyalet Başkanı Savaş Kaplan, CHP İsviçre Birlik Başkanı Nadir Köklü, SPÖ Vorarlber Eyalet Başkanı Dr. Martin Staudinger(misafir) ve gazeteci Oktan Erdikmen de katılım gösterdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356