banner1424
Öne Çıkanlar GİZLİ SANSÜR VAR… SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR SPOR LİSESİ ŞAMPİYON STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Bu haber kez okundu.

MURAT CEYHAN PAZARCIK’A ADAY ADAYI

Başvuru evraklarını Ak Parti Pazarcık ilçe Başkanı Halit Karabudak’a teslim eden Murat Ceyhan şunları söyledi; “Öncelikle 6 Şubat'ta yaşanan asrın felaketinde hayatını kaybeden Tüm deprem şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum.

Hepimizin malumu 31 Mart 2024 de yapılacak yerel seçim sürecine gidiyoruz.

Biz de bu süreçle ilgili İlçemizden AK Parti Belediye Başkan aday adayı niyetimiz hasıl oldu, İlçemize hizmet getirebilmek Pazarcık’ı daha yaşanabilir bir ilçe olması adına ilçemizin yeniden inşası için var gücümüzle çalışacağımıza buradan söz veriyorum.

Yüce Mevlam bizlere güzel hizmetler, hakkınca hizmetler yapabilmeyi nasip eylesin, burada aslolan hep söylediğimiz gibi koltuklardan güç alan değil, koltuklara bir şey verebilen insandır ana temamız ana hedefimiz.

Allah nasip eder, biz yaparız, nasip olmaz, başkaları yapar ama önemli olan ilçemize sahip çıkarak önceliğimiz el birliğiyle ilçemizin inşaası ve ayağa kaldırılması olacaktır”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol