Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

MUHARREM ÇEVİK'TEN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Başkan Muharrem Çevik mesajında; "Yeni bir eğitim-öğretim yılına daha başlamanın heyecanını ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, gençlerimizin en iyi şekilde eğitilmesi ve donanımlı bireyler olarak yetişmeleri için tüm imkanlarımızla yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Öğretmenlerimize büyük bir sorumluluk düşüyor. Onların, bilgi ve sevgiyle yoğurdukları nesiller, ülkemizin yarınlarına şekil verecek. Tüm öğretmenlerimize kolaylıklar diliyorum.

Eğitim, sadece okul binalarında gerçekleşmez. Her birimiz, aileler, toplum ve sivil toplum kuruluşları olarak eğitimin bir parçasıyız. Bu yıl içerisinde de tüm paydaşlarımızla iş birliği içerisinde, daha nitelikli, daha kapsayıcı ve daha yenilikçi bir eğitim sistemini desteklemek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

2023-2024 eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar, öğretmen ve eğitim çalışanlarımıza kolaylıklar dilerim." İfadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol