banner1424
Öne Çıkanlar Milletvekili aday adayı BORAHAN Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Bastırmacı MEHMET SABANCI DUR DURAK DEMİYOR!

Bu haber kez okundu.

MHP’Lİ BAŞKAN SATICI’DAN BİR DİZİ ZİYARET

Geçtiğimiz hafta yapılan olağan kongre sonucu MHP Onikisubat ilçe başkanlığına seçilen Başkan Emrah Satıcı, Çukurhisar mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal etti.

Dulkadiroğlu ilçe başbakanlığı döneminde de sık sık esnaf ziyareti yapan en ücrada bulunan mahalleye dahi giderek orada vatandaşlarla bir araya gelen ve Dulkadiroğlu’nda adeta halkın sevgilisi olsun Başkan Satıcı Onikisubat ilçesinde de yine vatandaşlarla bir olmaya onların dertleri ile dertlenmeye  sorunlarına çözüm olmaya başladı.

Bu kapsamda Çukurhisar mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Emrah Satıcı burada mahalle muhtarı Muhsin Akbaba tarafından karşılandı. Muhtarla bir süre sohbet eden başkan Satıcı daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi. Burada bulunulan vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Satıcı vatandaşların istek ve taleplerini bir bir not aldı. Sorunların çözümü konusunda takipçisi olacağı sözünü verdi.

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Onikisubat İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı ilçe yönetimi ile birlikte Kumarlı, Kaynar, Döngel, Tekir, Suçatı Mahallelerini de ziyaret etti. Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Emrah Satıcı, ziyaretlerde kendisine ve yönetim kurulu üyelerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı muhtarlara ve mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol