Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DR. NİMET YILMAZ GÖREVE BAŞLADI SÜFYAN EMİROĞLU İMDADIMIZA İTFAİYE YETİŞTİ İLK SÜRPRİZ FIRAT GÖRGELDEN

Bu haber kez okundu.

MHP TEŞKİLATI’NDA SULAR DURULMUYOR!

MHP Kahramanmaraş yapılanmasında istifa haberleri gelmeye devam ediyor. Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Müfit Dal yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu.

YANIMDA OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM!

Uzun süredir Teşkilata hizmet eden2018 yılında görevi devir alan Müfit Dal yaptığı açıklama da istifasına gerekçe olarak yaşadığı kişisel iş yoğunluğunu gösterdi ve şu sözlerle istifasını açıkladı: ‘’Çok severek, onur ve şeref duyarak yürüttüğüm Onikişubat İlçe Başkanlığından üzülerek istifa ettiğimi belirtmek isterim.

Bu süreçte yanımda olan herkese, Öncelikle MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye, Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın’a, İl Başkanımız Ertuğrul Doğan’a ve değerli İlçe Başkanlarına teşekkür ederim. Bundan sonra süreçte de MHP için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Göreve geldiğimde bunun bir bayrak yarışı olduğunu ifade etmiştim. Bu bayrağı daha ilerilere taşımak için tüm fedakarlıkları göstererek çalıştık, bundan sonra bizden bayrağı devir alacak arkadaşların da bu inanç ve fedakarlıkla çalışacağından şüphem yoktur.’’ İfadelerine yer verdi.

Bu açıklama ile görevinden ayrılan Dal ile beraber MHP Kahramanmaraş Teşkilatı’nda iki ilçe başkanı görevinden ayrılmış oldu. İstifalar ile ilgili partiden henüz bir açıklama gelmedi.

AFŞİN… ERSAL KOÇ DA İSTİFA EDENLER ARASINDA!

Bir Diğer istifa ise Afşin'de gerçekleşti.  Ersal Koç 5 yıldır yürüttüğü Afşin İlçe Başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.

Uzun süredir Afşin İlçe Teşkilatı Başkanlığını yürüten Ersal Koç kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu. Açıklamasına; ‘’Gördüğüm lüzum üzerine’’ diyerek başlayan Koç istifa nedenine değinmedi. Açıklamasında kendisine destek veren başta MHP lideri Devlet Bahçeli, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ve MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan’a teşekkürlerini ileten Ersal Koç bundan sonra verilecek her görev için hazır olduğunu ve MHP Genel Merkezinin ve Devlet Bahçeli’nin emrinde olduğunu belirterek istifasını duyurdu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol