Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DULKADİROĞLU ASFALT KAPLAMADA YENİ BİR REKORA İMZA ATTI Ak parti SÖZ! dizi

Bu haber kez okundu.

MHP KADROLARI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Ömer Özkan, seçime çok az bir zaman kaldığını belirterek, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletvekili adayları olarak her geçen gün ve saat adım adım zafere doğru yaklaşıyoruz, bunu hissediyoruz. Kahramanmaraşlı vatandaşlarımız bizi büyük bir coşku ile kucaklıyor ve bağırlarına basıyor.” dedi.

“MHP kadroları vatandaşlarımız tarafından büyük bir güven ve yüksek sesle dillendiriliyor.” Diyen Özkan, “Bizlerde Kahramanmaraş’ın gürleyen sesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Biz gücümüzü hem Kahramanmaraş’ımızdan hem de teşkilatımızdan alıyoruz. İlk defa MHP kadroları bu kadar yoğun bir ilgiyle karşılaşıyor. Her gittiğimiz yerde vatandaş bizleri bağrına basıyor. Bizlere olan güvenlerini ifade ediyor. Bizlerde bu güvene layık olmaya çalışacağız ve bu şehrin sorunlarının hızlı bir şekilde çözümü noktasında uyumadan, gözümüzü kırpmadan bütün enerji ve dikkatimizi şehrimize vererek çaba sarf edeceğiz.” Diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol