Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

MEVLANA ÜSTÜN, AK PARTİ ÇAĞLAYANCERİT İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN MÜRACAT ETTİ

AK Parti Çağlayancerit İlçe Başkanlığı için müracaat eden Mevlana Üstün; “21 yıldır AK Parti’nin bir çok kademesinde görev aldım. AK Parti’nin Çağlayancerit kazanması için elimden geleni yaptım. Ak Parti’de iki yıl Başkan Vekilliği görevinde bulundum. Basın yayın ve tanıtımdan sorumlu olarak güzel çalışmalar yaptık.

Sayın Cumhurbaşkanımızı, AK Partiyi ve davamızı seviyorum. Şimdi ise Ak Parti Çağlayancerit İlçe Başkanlığı için müracaat ettim. Bayrağı devralıp daha ileriye taşımak için müracaat ettim. İnşallah görev bana verilirse AK Parti’nin kazanması için yine gece gündüz çalışacağım. AK Parti’nin iyi bir oy alması için ciddi çalışmalarım olacak.” dedi.

İlçe Başkan adayı Mevlana Üstün; “Türkiye yüzyılına yakışır bir şekilde elimizi taşın altına dün olduğu gibi, bugünde koymaya hazırım. Bu kutlu davada bayrağı bu ücra ilçemizde tekrar devralıp daha yükseklere taşımak istiyorum. Bu sebeple ilçe başkanlığı görevi için hazırım. Büyüklerimizin de takdir etmesi ve uygun görmesi durumunda bu kutlu göreve hazırım.” İfadesini kullandı.

MEVLANA ÜSTÜN KİMDİR

 1982 yılında Çağlayancerit ilçesinde doğdu. Önlisans -İş sağlığı ve güvenliği uzmanı mezunu. Vatani görevini tamamladıktan sonra 23 yaşında, AK Parti Çağlayancerit İlçe teşkilatına katıldı. AK Parti Gençlik Kollarında faaliyetlerde bulundu. 2004 yılında Ciddi bir oy alınmasında ve Ak Parti’nin Belediye Başkanlığı’nı kazanmasında önemli rol oynadı.

2004-2006/ 2 yıl süre ile Ak Parti İlçe Başkan Vekilliği görevini yürüttü. Yine seçimler de ilçe teşkilatının organizasyon işleri, basın yayın, reklam ve sosyal medya alanında ki tüm faaliyetlerini yürüttü. 21 yıl boyunca AK Parti’ üye yapma dahil her türlü çalışmalarda bulunan ve en eski üyelerinden birisidir.

2014 yerel seçimlerinde Çağlayancerit İlçe belediyesi basın yayın halkla ilişkiler görevine getirildi. 2019 yılı seçimlerinde Cumhur ittifakının ortak adayı MHP Başkan adayı olan Hanifi Sarıaltun'nun seçilmesi için de Ak Parti olarak çalışmalarda bulundu. Halen Çağlayancerit Belediyesi’nde görev yapmakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol