Öne Çıkanlar ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! öneri TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ ÇİÇEK EKİNÖZÜ SEÇİME VE İKTİDARA HAZIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

KİRİŞCİ VE GÜNGÖR, İLÇE ZİYARETİNDE

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile şehrin farklı noktalarında vatandaşlarla bir araya gelmeyi, taleplerini ve sorunlarını dinlemeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Kirişci ve Güngör, Afşin’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, İl Başkanı Fırat Görgel, AK Parti 28. Dönem Milletvekili Adayı Koray Kıraç ve teşkilat mensuplarının yer aldığı program, Afet Koordinasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantı ile başladı.

İlçede yürütülen ve planlanan çalışmaların görüşüldüğü toplantı sonrası heyet, Çekmeköy Geçici Barınma Merkezi’ni ziyaret ederek depremzedelerle bir araya geldi. Vatandaşların geçici konutlarına misafir olan, hane halkıyla sohbet eden Kirişci ve Güngör, çocuklarla da yakından ilgilendi. Bakan Kirişci, Başkan Güngör ve beraberindeki heyet, daha sonra TOKİ tarafından temeli atılan kalıcı konut alanında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında son bilgileri aldı.

Bakan Kirişci ve Başkan DOĞRU ZAMAN, DOĞRU ADAM

Güngör, AK Parti Afşin İlçe Seçim Bürosu’nun açılış programına katıldı. Açılış programında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Büyük bir afet yaşadık ancak yaralarımızı Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde devlet millet el ele hızla sarıyoruz. Kalıcı konutların inşası tüm hızıyla devam ediyor.

Depremin ilk anından itibaren tüm imkân ve kabiliyetiyle yanımızda olan kurum ve kuruluşlarımıza, kardeş belediyelerimize ve STK’larımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz.

Şehirlerimizin ve ülkemizin hızla kalkınmaya devam etmesi için de 14 Mayıs seçimleri son derece önemli. İnşallah 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı için ‘Doğru Zaman, Doğru Adam’ diyerek Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize desteklerimizi sürdüreceğiz” cümlelerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol