Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

KİRİŞCİ, ŞAHİN, PAKDİL VE GÜNGÖR’DEN BAŞKAN DOĞAN’A ZİYARET

Bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Andırın’a gelen Milletvekilleri  Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan’ı ziyaret ettiler. Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları ifade etti:  “Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere İlçemize gelen Önceki dönem Tarım ve Orman Bakanı Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sn. Vahit Kirişçi, Kahramanmaraş Milletvekilimiz Prof. Dr. Mehmet Şahin, Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve AK Parti ilçe teşkilat üyeleriyle birlikte bizleri ziyaret ettiler” dedi.

Başkan Doğan “Ziyarette, ilçemize yapılan hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden dolayı Önceki Dönem Tarım ve Orman Bakanı Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Vahit Kirişçi’ye, Kahramanmaraş Milletvekilimiz Mehmet Şahin’e, Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil’e, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve misafirlere teşekkür ediyorum” dedi.

ÇİĞŞAR MAHALLESİNDEKİ KİRAZ ÜRETİCİLERİNE ZİYARET

Önceki dönem Tarım ve Orman Bakanı Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sn. Vahit Kirişçi, Milletvekilimiz Prof. Dr. Sn. Mehmet Şahin, Türk Parlementerler Birliği Başkanı Sn.Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Hayrettin Güngör ile birlikte ilçemiz Geben mahallesinde devam edem Sulama Göleti inşaatı hakkında bilgiler aldık ve Çiğşar mahallemizde kiraz üreticilerimiz ile hasbihal ettik.

ANDIRIN-GÖKSUN YOLU TAMAMLANACAK

Andırın-Göksun Karayolu inşaatı hakkında firmadan bilgiler alarak yolun biran önce tamamlanması için gerekli talimatları ilettik.

Andırın Meslek Yüksek Okulumuz için 500 yataklı öğretici yurdu yapılacağını ve Andırın Devlet Hastenesinin D sınıfından C sınıfına yükseltilerek, gerekli tıbbi cihazların ve ihtiyaç duyulan branşlarda doktor atamasının yapılacağı müjdelerini aldık.

İlçemize hayırlı uğurlu olsun.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol