Öne Çıkanlar 6 YILDIR TAYİN BEKLİYORLAR ÖZÇAM HÜRRİYET ŞUBESİ YENİLENDİ Üniversite - Sanayi Buluşması Gerçekleşti İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! ERKOÇ: DOLU ZARARINA KARŞI SEFERBER OLDUK

Bu haber kez okundu.

KARA; SİYASETİN TEK LİMANI AHLAKTIR!

Onikişubat İlçe başkanı Mücahit Kara yaptığı açıklamada; “Daha önce tecavüzlerle adını sıkça duyduğumuz partinin genel başkanı dün Gazi Meclisimizin kürsüsünden gayri ahlaki bir el hareketi yaparak terbiyesiz ve edepsiz siyasetlerine bir yenisini daha eklemiştir. Üstüne üstlük yapmış oldukları bu terbiyesizlikten dolayı özür dileyecekleri yerde sözcüleri ve partilileri tarafından birde üste çıkmaya ve konuyu saptırmaya çalışmaktadırlar. Onlar özür dileyecekleri yerde konuyu saptırmaya çalışsalar da, yapılan bu ahlaksız el hareketinin ne manaya geldiği toplumumuzun tamamı tarafından anlaşılmıştır.

İlgili partinin Onikişubat ilçe başkanı da genel başkanının yapmış olduğu bu ahlaksızlığı sözcülerinin de yaptığı gibi saptırmak ve örtbas etmek için adeta sapla samanı karıştırarak aklınca Mahir Ünal Bakanımıza cevap vermiş, haddini aşan bir açıklama yapmıştır.

19 yıldır Kahraman şehre yapmış olduğumuz hizmetler tüm hemşehrilerimizin nazarındadır. 19 yılda Kahramanmaraş’a Sayın Mahir Ünal Bakanımızın öncülüğünde AK kadrolar tarafından yaklaşık 60 Milyar (60 katrilyon) yatırım yapılmıştır.  19 yılda saymakla bitiremeyeceğimiz dev eserler bu güzel Şehrimize kazandırılmıştır.

Kahramanmaraş’ın evladı ve gururu olan Sayın Mahir Ünal Bakanımızın sadece bu şehir için değil, aziz ülkemiz içinde canla başla gece gündüz demeden çalıştığına şahidiz.

Sayın Mahir Ünal, ‘bir şehri ayağa kaldıran o şehrin evlatlarıdır’ sözünün yaşayan en güzel örneğidir. 

Sadece son 15 günde Sayın Mahir Ünal Bakanımız ve AK kadroların gayreti neticesinde Kahraman şehrimize 3 OSB, Aksu çayı arıtma tesisi, 1 stadyum ve 40 semt sahası gibi dev hizmetler projelendirilmiştir.

 Sayın İlçe başkanı Kahramanmaraş’ın her metrekaresinde AK kadroların bir eserini görmüyorsanız bir göz doktoruna gitmenizi tavsiye ederiz.

Genel Başkanının ahlaksızlığını örtbas etmek için sapla samanı karıştırarak haddini aşan bir açıklama yapma Sayın başkan!

SİZDEN VE PARTİNİZDEN AHLAKLI VE EDEPLİ BİR SİYASET ELBETTE BEKLEMİYORUZ!

Sık sık tecavüzlerle anılan bir partiden ve mensuplarından da genel başkanlarının bu ahlaksızlığı karşısında ses çıkarmalarını elbette beklemiyoruz.

Terörist Demirtaş’ın miting çağrısı sonrası miting yapanlardan elbette hassasiyet beklemiyoruz.

Şehit Bacısına küfredenlerle ittifak kuranlardan ve bu ahlaksız küfürbazı savunanlardan elbette ahlaklı bir duruş beklemiyoruz!

Her fırsatta bu bayrağa ihaneti tescilli Kavala ve Demirtaş’a özgürlük isteyenlerden elbette bu milletin lehine olacak bir şey beklemiyoruz.

ÇAMUR SİYASETİ YAPANLAR

Algı oyunları ve manipülasyonlarla çamur siyaseti yapanları, vesayet odaklarıyla iş birliği içinde olanları, ahlaksızlıkları ile hiç gündemden düşmeyenleri milletimiz vicdan terazisinde gayet iyi tartmaktadır.

 Hiçbir zaman milletimizin gönlüne giremeyen, tek başına iktidara gelemeyen bu zihniyet bu kirli geçmişinden ders çıkaracağı yerde maalesef her geçen gün yeni bir skandalla kamuoyunun karşısına çıkmaktadır. Böyle bir siyasi parti olduğu ve sık sık ahlaksızlıklarıyla anıldıkları için siyaset adına bizler utanmaktayız…

Sayın İlçe Başkanı; tecavüzlerle anılan bir partimiz, ahlaksızlıklarıyla gündem olan bir genel başkanımız ve parti yöneticilerimiz olmadığı için bizler alnımız AK şekilde siyaset yapmaktayız!

 ‘Bu ülkeye namussuz siyaseti getireceğim’ diyenlerle mücadele etmeye, daha çok üretime, daha çok yatırıma ve aziz milletimize layık olmaya ‘siyasetin tek limanı ahlaktır’ düsturuyla hareket etmeye devam edeceğiz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol