banner1351
Öne Çıkanlar TÜNEL KAVŞAKTA İNCELEME EMİRİLYAS MAHALLESİNDE HARABE YAPI YIKIMI DULKADİROĞLUNDA BOŞ ALANLAR MOBİL EKİPLE TEMİZLENİYOR İHL KARİYER GÜNLERİ KONFERANSI YAPILDI ÖZEL SANKO İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN SATRANÇ BAŞARISI

Bu haber kez okundu.

İYİ PARTİ’Lİ SÜLEYMAN TEKEREK “İYİ GÜNLER ÇOK YAKIN”

Seçim takviminin belirlenmesinden sonra siyasi hareketlilik her geçen gün ivme kazanıyor. Siyasi parti temsilcileri sahadan çıkmıyor. Bu kapsamda bir dizi ziyaretler yapan İyi Parti il Başkanı Süleyman Tekerek, Martı Derneği, Kafkas kültür derneği, Türk ocakları gibi önemli STK Temsilcileri ile bir araya geldi. Ziyaretlerde İyi Parti eski il Başkanı Milletvekili Aday Adayı Av. Ahmet Çabukel de yer aldı.

İlk Ziyaretini Martı derneğine yapan Tekerek ve Parti Teşkilatı Burada Hayvan haklarının geliştirilmesi, Kahramanmaraş ta ki barınağın açılmaması ve Sokak Hayvanlarını yaşam tarzları konuşuldu.  Hayvan dövüşleri, sık sık vahşet haberlerinin geldiği belediye barınakları, sahipli hayvanların sokağa bırakılması gibi pek çok konuyla ilgili sohbet edilen ziyarette Başkan Tekerek Martı Derneği yöneticilerinden önemli bilgiler aldı.

Başkan Tekerek açıklamasında “Uzun süredir, sahipsiz sokak hayvanlarıyla ilgili haberleri, endişeyle takip ediyoruz. Bu mesele, ülkemiz için, artık çok ciddi bir sorun hâline geldi. Bu sorun gün geliyor, masum çocuklarımızı tehlikeye atıp, canlarına mal oluyor, gün geliyor, sessiz canlarımızın, canice katledilmesine sebep oluyor. Bizler, Allah’ın yarattığı ve bizlere emaneti olan kuşlar, aç kalmasın diye, medreselere ve camilere, “kuş köşkleri” yapacak kadar, zarif bir medeniyetin evlatlarıyız. Bizim şanlı töremizin ve görkemli medeniyetimizin, düşkün ve başıboş hayvanlara karşı gösterdiği, şefkat ve merhamet, batıda bile, takdirle karşılanmıştır. Türkler, kuşlara, köpeklere, velhasıl Allah’ın yarattığı her şeye, hürmet ederler.

Bizim memleketlerde, başıboş bırakılan, veya eziyet edilen bu zavallı hayvan cinslerinin, hepsine, şefkat ve merhametlerini, teşmil ederler. İşte o nedenl ‘İyi’ Parti iktidarında milletimizin mayasında olan, şefkat ve merhamet duygusunun sarsılmasına, asla müsaade etmeyeceğiz.

Bu sorunu, devlet geleneğimize ve törelerimize yakışır biçimde, ivedilikle çözeceğiz. Hem, çocuklarımız güvenli sokaklara kavuşturacak, hem de, memleketimizde nefes alan, tüm canlılarımızı, onurlu bir yaşam hakkına kavuşturacağız. Emin olun, çok az kaldı!” ifadelerini kullandı. Martı Derneği ziyareti sonrasında ise Kafkas kültür derneği ziyareti ardından da Türk ocakları ziyaret edildi.

İyi Parti İl başkanı Süleyman Tekerek, ziyaretlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada,  Hep birlikte iyi parti ailesi olarak önümüzdeki seçimde partilerinin en iyi sonucu alması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda STK’ları ziyaret ettik.  Çok iyi geri dönüşler aldık.

İyi Parti Bayrağını en yükseğe çıkartmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.   Tek yumruk olarak  omuz omuza  çalışmamızı sürdürüyoruz.   Önümüzde önemli bir seçim var. İyi Parti bayrağını zirveye taşımak için  hepimize görevler düşüyor.  Her bir dava arkadaşımla  el ele verip bunu başarmak için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol