banner1351
Öne Çıkanlar TÜNEL KAVŞAKTA İNCELEME EMİRİLYAS MAHALLESİNDE HARABE YAPI YIKIMI DULKADİROĞLUNDA BOŞ ALANLAR MOBİL EKİPLE TEMİZLENİYOR İHL KARİYER GÜNLERİ KONFERANSI YAPILDI İZAHI YAPILAMAYANIN MİZAHINI YAPTILAR

Bu haber kez okundu.

İYİ PARTİ İL BAŞKANI TEKEREK, ŞANLIURFA İL KONGRESİNDE

Şanlıurfa il kongresi İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’ in katılımıyla başladı. Coşkulu bir kalabalığa seslenen İYİ PARTİ Lideri Meral Akşener, 1950 yılında demokrat Parti lideri merhum Adnan Menderes’in sloganı olan ‘yeter! Söz milletin!’ diyerek kalabalığa seslendi, artık yolun sonuna gelindiğini, bu iktidarın gidici olduğuna yer verdi.

Kahramanmaraş İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Tekerek de ekibiyle birlikte kongreye katılırken, tek listeyle giren İl Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Sadık Köroğlu’na destek için kongrede ekibi ile yer alan il başkanları arasındaydı.

Kongrede konuşan Genel Başkan Meral Akşener, ülke gündemini değerlendirirken, Şanlıurfa’nın eğitim, tarım, sanayi ve sağlık alanındaki sorunlarına da değindi ve 6’lı masanın halkın umudu olduğuna işaret etti, ‘az kaldı’ diyerek iktidarı eleştiri bombardumanına tuttu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol