banner1424
Öne Çıkanlar TÜRK ÇİFTÇİSİNE HİZMETTE ASIRLIK MARKA TÜRKÜLERLE YOLDAŞIZ OZANLARLA GARDAŞIZ TEZHİP VALİ GÜVENÇER İZCİLERİ KABUL ETTİ Zeka Oyunları

Bu haber kez okundu.

GELECEK PARTİSİ,  CERİT’TE ÇAĞLADI

Gelecek Partisi Kahramanmaraş il Başkanı Muharrem Çevik il, ilçe teşkilatı ile birlikte Çağlayancerit ilçesine bir çıkartma yaptılar.

Dulkadiroğlu ilçe başkanı iş insanı Latif Öztürk’ün de katıldığı Çağlayancerit gezisinde,  esnaf ziyaretleri gerçekleşti, vatandaşlara kötüye giden ekonominin esnaf, emekli, çiftçi ve ç alışanlar üzerindeki olumsuz etkisinden kesitler aktardı.

Çarşı ve sebze pazarı ziyaret ettiklerini belirten Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı iş insanı Muharrem Çevik, “vatandaşlara genel başkanımızın selamlarını ilettik vatandaşın esnafın sorunlarını dinledik! Vatandaş iktidardan çok dertli. Geçim sıkıntısı tüm dertlerinin önüne geçmiş. İnsanların erken seçim istediği dinledik. Vatandaş evlerine ekmek götürmekte ciddi sorunlar yaşadıklarını aktarınca, söyleyecek kelime bulamadık. Biz de tek çözümün erken seçim olduğunu söyledik!” ifadesini kullandı.

Çağlayancerit esnafı ve vatandaşlar, Gelecek Partisi teşkilatına büyük ilgi gösterdi, Başkan Çevik de bu ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol