Öne Çıkanlar OLCAY KILAVUZDAN TÜRKOĞLU ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET BAYAZIT KUZEY İLÇELERİNE ÇIKARMA YAPTI Dulkadiroğlu YARDIM SEVERLİKTE ÖRNEK BİR İNSAN; MEHMET HANEFİ ÖKSÜZ YEŞİLYÖRE YOLU ASFALTLANIYOR

Bu haber kez okundu.

DEVA PARTİSİ ONİKŞUBAT TEŞKİLATI ALİ İHSAN ETLİ'YE EMANET

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Dr.İrfan Karatutlu: "İlçeler olarak Ekinözü, Türkoğlu ve Dulkadiroğlu ilçemizden sonra Onikişubat İlçe başkanını da belirlemiş olduk. İnşallah çok yakın zamanda diğer ilçelerimizi belirlemeye devam edeceğiz. Öncelikle bu belirlenen ilçelerimizde kongre sürecini hızlandıracağız. İlk olarak Ekinözü İlçe kongresini önümüzdeki günlerde yaparak ilk kongremizi yapmış olacağız. Daha sonra da İl Kongresini Genel Başkanımız Ali Babacan'ın da katılımlarıyla gerçekleştireceğiz. İl kongresinden sonra tüm ilçelerimizi belirleyerek ilimizdeki teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamış olacağız." dedi.

Deva Partisi Onikişubat İlçe Başkanlığı için görev verilen Ali İhsan Etli ise kendisine bu görevi layık gören başta Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İl Başkanı Dr. İrfan Karatutlu ve İl Kurucu Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

ALİ İHSAN ETLİ KİMDİR?

Ali İhsan Etli 1990’de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Kahramanmaraş'ta tamamladı. Üniversite eğitimini ise Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı.

Bir süre Göksun yolu inşaatında farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra  kendi işyerini kurdu. Halen İnşaat ve mühendislik alanlarında hizmet vermektedir. Siyaset hayatına ilk defa Deva Partisi'nde atılan Etli, evli ve bir çocuk babasıdır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol