banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

DEVA PARTİSİ EKİNÖZÜ İLÇE TEŞKİLATI İSTİFA ETTİ

Millet ittifakının ortaklarından olan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Ekinözü İlçe Başkanı İlhan Eker ve yönetim kurulu üyeleri, genel merkez ve Kahramanmaraş il yönetiminin kayıtsızlığını, ilgisizliğini ve duyarsızlığını gerekçe göstererek istifa ettiklerini söylediler.

Buna göre, Başkan İlhan Eker başta olmak üzere, yönetim kurulu üyelerinden Üzeyir Köker, Ömer Üstü, Recep Dikmen, Çetin Köker, Ahmet Çeleğen ve Mehmet Yetişgen partilerinden istifa ettiklerini açıkladılar.

EKİNÖZÜ BAŞI ÇEKTİ, DİĞER İLÇELERDE DE İSTİFALAR BEKLENİYOR

İstifasını il yönetimine ve genel merkeze dilekçe ile bildiren İlhan Eker, KİMLİK GAZETESİ imtiyaz sahibi ve yazı işleri müdürü Mehmet Fiskeci’yi arayarak, ilçelerde de toplu istifaların olabileceğini (hem de hafta sonuna kadar) dile getirdi, soru üzerine herhangi başka bir partiye geçmek gibi niyetlerinin olmadığını, siyasete nokta koyduklarının altını çizdi.

Bu istifa ve açıklamalardan sonra DEVA PARTİSİ Kahramanmaraş il teşkilatının nasıl bir karar alacağı, istifalar karşısında bir basın toplantısı yapıp yapmayacağı merak konusu olmaya başladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394