banner1483
Öne Çıkanlar test Kadir tanış ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ SANİ KONUKOĞLU ANILDI BİR ÇADIR DEVLETİ DEĞİL

Bu haber kez okundu.

ÇELEĞEN; EKİNÖZÜ İÇİN ÇALMADIK KAPI BIRAKMADI
 Başkan Çeleğen  Başkent temaslarına ilk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden başladı beraberindeki Göksunlu İş Adamı olan ve Ankara’da yaşayan Murathan Gökkaya ile birlikte  ilk olarak Cumhurbaşkanı  Recep Tayip Erdoğan'ın Başdanışmanı, Ak Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Prof Dr. Burhan Kuzu’yu, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, 64. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ı  ( 61 ,62,63 ), Hükümet Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı  Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız'ı AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Mehmet İlker Çitil , İmran Kılıç,  Mehmet Uğur Dilipak, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hayrettin Güngör, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Zafer Benli , Gökkaya Grup Direk ötürü İşadamı Murathan Gökkaya, TETAŞ Genel Müdürü Mehmet Ayerden , TETAŞ Personel Daire Başkanı Gökalp Gedikbaşı'yı Maden-iş Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçu’yu , İstanbul Kobi Enstitüsü Vakfı Genel Başkanı ve İş adam Durmuş E. Yıldırım'ı  Ziyaret ederek Ekinözü ilçesine yapılacak olan Yatırımlar Konusunda İstişare görüşmesinde bulunduklarını ifade etti.

Projeler hakkında ilgili Bakanlıklar düzeyinde ilçe için hazırlanan projelere destek isteyen Başkan Çeleğen ‘’ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinden Ekinözü ilçemize çok güzel yatırımlar aldık Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’a  teşekkür ediyorum Büyükşehir Belediyemizin İlçemize ve İçmelerimize güzel yatırım yapacaklar. Biz İlçemizin gelişmesi ve ilçenin ihtiyaçlarını karşılamak AK Parti İlçemiz Başkanımızla, Büyükşehir Belediye Başkanımızla, İl Başkanımızla, Hükümetimizle, Bakanlarımızla, Milletvekillerimizle birlikte uyum içerisinde çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Çeleğen; Yaptığımız bu ziyaretler ilçemiz için çok önemli bizleri makamında kabul eden Sayın Bakanlarıma ve müsteşarlarıma, Milletvekillerimize, Bürokratlarımıza,   çok teşekkür ediyorum, bizler milletimizin hizmetkârıyız, vatandaşlarımıza müjdeli haberlerle dönüyoruz.  Büyükşehir Belediye Başkanımızla, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanımızla, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekillerimizin önderliğinde ilçemize hizmet götürmek için çabalıyoruz, çok şükür bizlere ki Yüce Rabbim bizleri bu görevi layık kıldı bizlerde bize yüklenen bu sorumluğun bilincindeyiz ve memleketimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bakanlarımızla, Milletvekillerimizle yaptığımız görüşmeler sonucunda, ilçemiz yeni yatırımlara ve yeni iş imkanları doğuracak projelere kavuşacak. Her şey büyüyen ve Gelişen Modern bir Ekinözü için   AK Parti iktidarı ile Ekinözü ilçesinin makus talihini değişmeye başladı  gecemizi güdümüze katarak çalışıyoruz. Ekinözü'nü sokak sokak gezerek halkımızın sorunlarını dinliyoruz ve onların sorunlarına çözüm üretiyoruz. İlçemizin tüm mahalleleri bizim için büyük önem taşıyor. Hiçbir ayrım yapmadan hizmetlerimi yerine getiriyoruz. Zaman zaman muhtarlarımızla bir araya geliyor ve mahallelerin sorunlarını dinliyoruz. Sokakta da zaten halkımızla beraberiz.  Ekinözü çok güzel hizmetleri hak ediyor ben inanıyorum ki 2017 yılı ilçemiz için atılım yılı olacak Turizmiyle, eğitimiyle, alt ve üstyapısıyla projelerimiz hazır yeni Türkiye ve yeni Ekinözü anlayışıyla hayata geçecek” diye konuştu.

Buradan, Göksun ilçemizin medarı iftiharı Hacı Duran Gökkaya, abimi rahmetle yad ediyorum. Hacı Duran Gökkaya abimin oğlu işadamı Murathan Gökkaya beyefendi Ankara`da şahsıma 2 gün o gül yüzüyle, gönül adamlığıyla çok güzel bir misafirperverlik gösterdi. Gönül adamı bürokratlarımızla tanıştırdı. Kendisine ve memleket sevdalısı Bakanlarıma ve Milletvekillerime,  Müsteşarıma misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol