banner1451
Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! engelli K.MARAŞ BBS 3-0 NİKSAR BELEDİYE KUTSİ MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ…

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR’E AHMET ÖZDEMİR İDDİASI

Ahmet Özdemir Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday mı?

Bu soru, yerel siyasetin ana gündemini oluştururken, yerel siyasetin hafızası, teşkilatçı yapısı ile bilinen 27. dönem AK Parti Milletvekili Av. Ahmet Özdemir’in Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı olup olmayacağı kamuoyunda oldukça merak edilen bir konu haline geldi.

ADAY ADAYI MI, ADAY MI?

Gerek AK Parti’de teşkilattaki görevlerinde, gerekse de Milletvekilliği döneminde sergilediği başarılı performansı ile halkın gönlünde yer edinen Özdemir’in büyükşehir belediye başkan adayı olması partili partisiz hemşehrilerinde büyük bir beklenti oluştu!

İSABETLİ BİR İSİM OLDUĞU YAYGIN KANAAT

Özellikle asrın felaketi olarak nitelendirilen 6 Şubat depremlerinin ardından büyüyen sorunların çözümü ve şehrin hızla yeniden inşaası için Özdemir’in büyükşehir için isabetli bir isim olduğu kanaati hakim.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Özdemir’i Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı görevine atamasının da aday olmasına engel olmadığı edindiğimiz bilgiler arasında yer alıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol