Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

BELEDİYELERE YAKIN TAKİP!
 AK Parti Genel Merkezi tarafından Türkiye genelindeki AK Partili belediyelerin icraatları daha yakın takibe alındı. Olası bir erken yerel seçime karşı hazırlıklı olmayı amaçlayan iktidar partisi, Belediye Başkanlarının icraatlarını yakından ve yerinde inceliyor.

Ak Parti Gaziantep milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, 4. Bölge Yerel Yönetimler Koordinatörü Abdulkadir Yüksel, 29 Ekim Cumhuriyet bayramında Kahramanmaraş’a gelerek il genelindeki AK Partili belediye başkanları ve yerel yönetimler başkanları ile görüşmelerde bulundu.

İlk olarak AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığında belediye başkanları ile bir araya gelen Yüksel, yerel yönetimlerin karşılaştığı sıkıntılar hakkında da istişareler yaptı. .

Buradaki görüşmede; AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Çağlayancerit Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki, Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen ve Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan hazır bulundu.

Abdulkadir Yüksel’e, İl Başkanı Ahmet Özdemir tarafından ziyaretin anısına gümüş ibrik hediye edildi.

“AK PARTİ DEVAMLI DİRİDİR”

 

Ziyaret hakkında bilgi aldığımız AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir, şöyle konuştu: “2002 yılından bu yana genelde ve yerelde iktidarda olan Ak Partimiz, halkın gösterdiği ilgi ve desteğe mazhar olabilmek için çalışmakta ve sürekli kendisini yenilemektedir. Olası bir seçime, AK Parti teşkilatları olarak her an hazırız. Belediyelerimiz de gayretli bir şekilde çalışarak, halkımızın daha rahat ve daha ferah ortamlarda yaşamlarını sürdürmeleri yönünde gayret ortaya koymaktadır. Teşkilatlarımızın yanında Genel Merkezimiz de çalışmaları periyodik olarak yerinde görüp, başkanlarımızla istişarelerde bulunmaktadır. Bu amaçla, Ak Parti Gaziantep milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı sayın Abdulkadir Yüksel şehrimize teşrif etti. AK Parti binamızda, büyükşehir ve 9 ilçe belediye başkanımızla buluşarak istişareler yaptı. Onlara kendileri hakkında genel merkezimiz tarafından yine periyodik olarak yaptırılan anketlerin sonuçlarını söyledi. Vatandaşlarla ve parti teşkilatları ile olan ilişkilerinde azami özen ve hassasiyet göstermeleri gerektiğinin altını çizdi. Bu arada seçim dönemlerinde verdikleri hizmet ve yatırım sözlerini de yerlerine getirmelerini istedi. Belediye başkanlarımızın sıkıntı ve önerilerinin de ele alındığı toplantı hayli verimli geçti. 2002’den bu yana devamlı diri olan ve kendini yenileyen AK Partimiz bundan sonraki süreçte de saygıdeğer halkımızın ilgi ve desteği ile emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir. Çünkü 15 Temmuz’da demokrasiye ve milli iradeye canı pahasında sahip çıkan aziz milletimiz hizmetin en güzeline ve en iyisine layıktır.”

BELEDİYELERİ ZİYARET ETTİ

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç’u makamında ziyaret eden Yüksel’e, Büyükşehir icraatları hakkında brifing sunuldu. Çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Erkoç, Yüksel’e Maraş’ın ünlü oyma mücevher sandığından hediye ederek belediye binasını da gezdirdi.

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdulkadir Yüksel, daha sonra Büyükşehir binasında hizmet sunmakta olan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ı da makamında ziyaret ederek bilgiler aldı. AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Akif Kahveci ile Sebük Tekin Alparslan ve Basın Yayın Müdürü Murat Akkurt’un da hazır bulunduğu ziyaret sonunda Başkan Okay, Yüksel’e yine Maraş’ın ünlü bakırdan yapılma kapaklı servis tabağından hediye etti.

KİTAP FUARINI DA GEZDİLER

Buradan Onikişubat Belediyesi’ne geçerek Başkan Hanefi Mahçiçek’i de makamında ziyaret ederek bilgiler alan Yüksel, AK Partili belediyelerin halka hizmette gece-gündüz demeden canla başla çalıştıklarını görmekten mutlu olduklarını söyledi. Buradaki ziyarette ise AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Fırat Görgel, Yerel Yönetimler Başkanı Fatih Sarıkaya ile Başkan Yardımcısı Fatih Yoğurt ta hazır bulunurken, Başkan Mahçiçek tarafından Yüksel’e günün anısına bir zamanlar hayli revaçta olan köstekli saat hediye edildi.

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yüksel ile beraberindekiler günün sonunda ise KAFUM’a geçerek 15 Temmuz Şehitleri ve Ömer Halisdemir anısına düzenlenen Uluslararası 3. Kitap ve Kültür fuarını gezdiler. 

(WWW.EDEAJANS.COM)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol