Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DULKADİROĞLU ASFALT KAPLAMADA YENİ BİR REKORA İMZA ATTI Ak parti SÖZ! Ayvalık Gücü

Bu haber kez okundu.

BEKİR KILIÇ; KENTİN YARALARININ SARILMASI İÇİN MÜCADELE VERECEĞİM!

Bugüne kadar mesleki ve siyasi sabıkasına rastlanılmayan, aday adaylığını açıkladıktan sonra şehri, ilçeleri ve kırsalı karış karış gezen, partili partisiz herkesle görüşüp onların oylarına talip olan işadamı Bekir Kılıç, neden aday adayı olduğuna dair bakın neler söyledi;

“Birçok insanımızı kaybettik. Birçok vatandaşımız şu anda yaralı Öncelikle depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Tüm yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Bununla birlikte de Türkiye yeni bir seçim sürecine girdi Özellikle deprem bölgesinde olan milletvekili aday adaylarımız bu süreçte siyasetten çok bence depremden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için sahada olmalılar. Bunun için mücadele etmeliler ve bunun gayretini göstermelilerdir.

Ben de AK Parti Kahramanmaraş milletvekili aday adayı olaraktan tüm bu süreçte sahada depremden etkilenen vatandaşlarımızla birlikte olacağım. Onların dertlerine ortak olacağım ve bu sürece nasıl daha az etkilenerek geçirebiliriz? Bunun mücadelesini vereceğim. Tüm vatandaşlarımızın deprem felaketinde kaybettikleri umutlarını yeniden yeşertmek için mücadele edeceğim.

Bunun için elimden gelen tüm gayreti göstereceğim. Nasıl ki biz depremi yaşadığımızda Türkiye'nin her noktasından bize el uzatan vatandaşlarımız gibi biz de burada kendi sorumluluk hissimizi Ortaya koyacağız ve vatandaşlarımızla birlikte bu süreci atlatmak için gayret göstereceğiz. Bu deprem sürecinde Türkiye'nin dört bir noktasından bize el uzatan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bizler büyük bir milletin parçası olmaktan Ve güçlü bir devletin bireyi olmaktan onur duyduk, gurur duyduk.

İnşallah seçim süreci boyunca tüm partilerin aday adayları, toplumu germeden Toplumun depremden etkilenmiş hassasiyetini göz önünde bulunduraraktan hareket ederler. Ve özellikle depremden etkilenen on bir ilimizde siyasetten çok depremzede vatandaşlarımızın o psikolojisine uygun bir şekilde hareket ederler.

Ve hiçbir şekilde toplumu kutuplaştırmadan bu süreci atlatmak için gayret ederler diye ümit ediyorum. Şimdiden tüm parti aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Rabbim ülkemiz, milletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol