Öne Çıkanlar PATRİOT ÜSSÜNDE BAYRAK KRİZİ ŞEHİTLERİMİZ dizi PAZARCIK ÇÖP TRANSFER İSTASYONU HAZIR YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ÖZTÜRK, ‘BİZ SEÇİME HAZIRIZ!’

‘Gelecek bir gün gelecek!’ sloganı ile seçim çalışmalarına hız kazandıran, bu meselede ivme yakalayan GELECEK PARTİSİ Dulkadiroğlu İlçe teşkilat Başkanı Latif Öztürk, kendi özkaynakları ile alıp giydirdiği seçim aracı ile gidilmedik yer bırakmayacaklarını, herkesin kapısını çalıp hal hatırlarını soracaklarını, insanların gönlüne gireceklerini söyledi.

Genel Başkanlığını Millet ittifakının da en güçlü isimlerinden Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk, “Genel Başkanımız sayın Davutoğlu’nun talimatları doğrultusunda sürekli sahada olacağız. İl teşkilatı ve diğer arkadaşlarımızla birlikte, ekip çalışması yaparak gönüller inşa etme inanç ve kararlılığı ile seçime hazır olduğumuzu herkese göstermek istiyoruz.” diye konuştu.

Başkan Öztürk, yakın bir zamanda basın mensupları ile bir araya geleceklerinin de altını çizerek, gelecek için umutlu ve partilerinin halkın umudu olduğunu sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356