banner1457
Öne Çıkanlar ŞİŞMALIKLA GELEN HASTALIKLAR MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ… ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI Ebru sergisi BÜYÜK TEHLİKEYE SON 2 GÜN

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN MEHMET GÜRBÜZ OYUNU KULLANDI

6 Şubat tarihinde bir tanesinin merkez üssü şehrimiz olan deprem sonrasında yaşadığımız hem zorlu iklim şartlarını hem de felaketin büyük boyutlarını hamdolsun geride bıraktık. Bugün anayasal hakkımızı kullandığımız 1178 no.lu sandığa gelene kadar hem merkezde hem kırsalda Aziz Milletimiz ile bir araya gelerek sorunlarımızın çözümünü konuşup gönüllerine girme gayretiyle çalışmalar yaptık. Başımızın tacı bu Aziz Milletimizin hizmetkârı olma yolunda şehrimizi üreten, kalkınan ve her bir anlamda Akdeniz’in incilerinden birisi yapana kadar durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Oy vermek üzere iletişim merkezimize ulaşarak şehir dışından Elbistan’a gelen hemşehrilerimiz bizi mutlu ettiler. Herkesi sessiz de olsa demokrasi şölenine katılmak için oy vermeye davet ediyorum. Şimdiden sonucu ile birlikte bu seçim hayırlara vesile olsun! Milletimizin vermiş olduğu karara herkesin sağduyulu yaklaşmasını dilerim.    

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471