Öne Çıkanlar İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR PROJELERİMİZ HIZ KESMİYOR PARTİMİZİN VE DAVAMIZIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ PAZARCIK MYO İÇİN REKTÖRDEN CEVAP GELDİ YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÖRGEL; MİLLET İRADESİ TECELLİ EDECEKTİR!

Sandık başına gelen İl Başkanı Fırat Görgel, vatandaşlık görevini yerine getirerek oyunu kullandı. Basın mensuplarına açıklama yapan Görgel, seçimlerin demokratik bir süreç olduğunu vurgulayarak, "Bugün, ülkemizin geleceğini şekillendirecek önemli bir gün. Seçimler, milletimizin iradesinin tecelli ettiği bir süreçtir. Bizler de AK Parti olarak bu süreçte vatandaşlarımızın tercihine saygı gösteriyoruz ve demokrasiye olan inancımızı bir kez daha vurguluyoruz" dedi.

Görgel, AK Parti'nin Kahramanmaraş'ta güçlü bir teşkilat yapısına sahip olduğunu ve halka hizmet etmek için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Partisinin vizyonu ve projeleriyle ülkenin kalkınmasına katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade eden Görgel, "AK Parti olarak, milletimizin güvenini kazanmak ve onların beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kahramanmaraş'ımızın daha da ileriye gitmesi için projelerimizi hayata geçirmek için mücadele edeceğiz" şeklinde konuştu.

Kahramanmaraş'ta seçimlerin güvenli ve huzurlu bir ortamda geçmesi için gerekli güvenlik önlemleri alındı. Seçim merkezlerinde oy kullanma işlemleri sorunsuz bir şekilde devam ederken, vatandaşlar da demokratik haklarını kullanarak tercihlerini belirlediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol