Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ÇEVİK'TEN GELECEK PARTİSİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI!

Başkan Muharrem  Çevik mesajında şunları söyledi: "Partimiz dört sene önce bugün Sayın Genel Başkanı'mız Ahmet Davutoğlu önderliğinde kurularak ülke topraklarında yaşayan tüm kesimi kucaklamıştır. Geçmişten gelen ortak kültür anlayışımız ile bugünde aynı topraklarda yaşayan insanlar olarak birlik ve beraberlik içinde olarak kalkınma sağlayacağız. Farklı inançlara mensup, farklı etnik kökenlerden gelen ancak bu aziz toprakları vatan bilen bir topluluğuz.

Farklı kökenlerdeniz ama hepimiz eşit ve onurlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıyız. Üç nesil olarak çok sancılar yaşadık çok acılar gördük ama nefrete değil sevgiye, korkuya değil ümide ihtiyacımız var ve bizler de bunun için sizlerleyiz.

Siyasetimizin temel insan onurunu korumak ve yüceltmektir. Hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun, bu ülkenin geleceği için yüreği çarpan ve sorumluluk hisseden herkesi ve her kesimi ortak akıl çerçevesinde bir araya gelmeye ve birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Tıpkı bir çınar yaprağı gibi güçlü, uzun ömürlü ve tüm zorluklara karşı dayanıklı bir gelecek temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle partimizin dördüncü kuruluş yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol