Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ÇEVİK; "ŞEHRİMİZDE HAYAT PAHALILIĞI ENDİŞE VERİCİ"

Gelecek Partisi İl Başkanı Muharrem Çevik, Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik kriz hakkında ciddi endişelerini dile getirdi. Çevik, insanların artan yaşam maliyetleri karşısında çaresiz kaldığını ve ekonomik koşulların her geçen gün daha da kötüleştiğini belirtti.

Başkan Çevik, "Gelirler giderleri karşılayamıyor. İnsanlar çıldıracak gibi. Kiralar alıp başını gidiyor. Bu gidişe ‘dur!’ diyen yok." dedi, ayrıca, yükselen işyeri kira fiyatlarının esnafı iş bırakmaya zorladığını, maaşların ve ücretlerin artık ev kiralarıyla bile yarışamadığını ifade etti.

"Sevinmeyi, gülmeyi, eğlenmeyi unuttuk. Hastayız, başucumuzda ağlayanımız yok." şeklinde konuşan Çevik, yaşanan ekonomik krizin toplumun moralini de düşürdüğünü belirtirken de yerel ve ulusal medyanın bu durumu yeterince gündeme getirmediğini öne süren Çevik, "Yandaş medya bunları görmüyor. Sınırlarımızın dışına çıktılar galiba." dedi ve seslerinin duyulmasını talep etti.

Çevik, hükümeti durumun ciddiyetini anlamaya ve acil önlemler alarak bu gidişata "dur" demeye çağırdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol